Завантажити музичний плеєр-mp3-плеєр / muzio player premium (повна версія) на андроїд

20

muzio player premium – дуже популярний музичний плеєр з рейтингом 4,8 за версією google play, який вразив своїм зовнішнім виглядом, відмінним звучанням і множинними корисними функціями. Програма відмінно справляється з будь-якими відомими аудіо форматами, споживає мінімум оперативної пам’яті андроїд пристрою і практично не витрачає заряд батареї.

Якість звучання дійсно гідне, а якщо воно вас чимось не влаштує, то можна скористатися високоякісним еквалайзером і підлаштувати відтворення під себе. Можете налаштовувати вручну або скористатися вже готовими пресетами, розділених на групи. Це дозволить максимально посилити баси, застосувати ефекти або ж 3d-реверберацію.

Так само музичний плеєр-mp3-плеєр на андроїд може похвалитися своїм стильним дизайном. Для користувачів доступно більше тридцяти унікальних тем оформлення, а так само присутня можливість установки своєї картинки в якості фону. У преміум версії доступна можливість обрізання mp3-треків для створення рингтонів, є функція автоматичного резервного копіювання плейлистів, віджети, таймер сну, пошук і безліч іншого, корисного функціоналу.