Впс сша уклали контракт на розробку концепту першого надзвукового бпла

10

Як повідомляється в прес-релізі, впс сша вибрали транспортну компанію для укладення контракту на розробку дослідного зразка надзвукового безпілотного літального апарату (бпла), який стане першим надзвуковим бпла, який допоможе впс у підготовці пілотів.

У разі, якщо випробування бпла виявиться ефективним, він дозволить отримати важливі дані для досліджень і можливої розробки надзвукових авіалайнерів, які зможуть подолати звуковий бар’єр без звуку.

Американська авіаційно-космічна компанія під назвою exosonic, inc уклала контракт впс сша (usaf) за програмою direct to phase ii small business innovation research (sbir) у партнерстві з air combat command і air force research laboratory, а також з presidential and executive airlift directorate. Новий транспортний засіб продемонструє в справі нові технології, які особливо затребувані в безшумному надзвуковому авіалайнері компанії exosonic, і буде відправною точкою для досягнення нових успіхів. Після завершення робіт компанія має намір повторно інвестувати отримані від бпла доходи в подальшу розробку майбутніх надзвукових продуктів, таких як повітряні лайнери.

“наш намір-літати на надзвукових швидкостях по всьому світу, а наш авіалайнер призначений для надзвукового наземного польоту з м’яким шумовим ефектом”, – заявив генеральний директор exosonic норріс тіє в прес-релізі. “робота над надзвуковим бпла має важливе значення для стратегії нашої компанії, оскільки ми дізнаємося багато нового про проектування, виробництво та обслуговування надзвукових літаків за допомогою наших найперших зразків. Створення надзвукових безпілотників також відіграє важливу роль у довгостроковій перспективі нашої компанії. Це забезпечить прибуток, який ми можемо повернути назад до нашої компанії, і дасть інвесторам, постачальникам та клієнтам впевненість у тому, що ми зможемо доставити надзвукові літаки на ринок, перш ніж хтось потребує багатомільярдних інвестицій”.

Після завершення розробки бпла навчання пілотів, мабуть, ніколи не буде колишнім. Очікується, що безпілотник буде виконувати функції практично рівного противника, з яким пілоти винищувачів змагатимуться в реальних польотах, і це може виявитися вирішальним фактором у підготовці пілотів до майбутніх повітряних боїв. Для підготовки пілотів-винищувачів даний надзвуковий бпла компанії exosonic буде служити в якості функціонального “імітатора противника”, створюючи сценарії високого стресу під час реальних льотних навчань.