Відеокарти не дорожчають в магазинах рф незважаючи на зростання ефіру

23

В останні кілька тижнів ми стали свідками безперервного зростання криптовалюта. Експерти фіксують, що це призвело до кількох неймовірних рекордів. Так, вперше за 6 місяців біткоіни перевалив (короткочасно) за 63 000 доларів, а загальна капіталізація крипторинку досягла рекордних 2.6 трильйона доларів. На цьому тлі все частіше звучать побоювання, що майнер розкуплять відеокарти, а магазини ось-ось різко накрутять ціни. Можливо, так і буде, але поки у нас є реальний шанс купити ігрову модель за старими цінами. Хоча, деякі карти навіть дешевшають.

В першу чергу варто придивитися до geforce rtx 3080 виробництва gigabyte. Мабуть, це найоптимальніший варіант для власників ноутбуків, які не хочуть оновлювати свій лептоп, але при цьому мріють грати в найновіші ігри. В даному випадку перед нами надшвидкісна карта, здатна забезпечити неймовірний користувальницький досвід, ну а вбудована система водяного охолодження подбати про низькі температури і стабільній роботі. Сьогодні така відеокарта коштує 145 990 рублів, а ще кілька днів тому її можна було зустріти за 219 99 рублів. Виходить, що у нас знижка цілих 74 000 рублів. Ясно, що навіть це далеко від рекомендованої ціни, але поки інших пропозицій з таким дисконтом нам ніхто не робить.

За 103 тисячі можна взяти geforce rtx 3070. Це одна з кращих пропозицій на ринку, а сама відеокарта ідеальна для власників моніторів з роздільною здатністю 2к. Вона як мінімум 3 роки буде витягати всі ігри без компромісів, а фінальна ціна ще й на 20 000 дешевше того, що нам пропонувалося раніше. Оскільки відеокарта йде з заводським розгоном, краще відразу ж потурбуватися потужним блоком живлення на 650 вт.

Абсолютно несподівано в продаж повернулися кілька відеокарт серії geforce rtx 3060 ti. Ціна трохи вище, ніж було кілька тижнів тому, але вона все ще конкурентна, дозволяючи за 84 000 рублів стати власником одного з найбільш швидкісних рішень на ринку. В якості альтернативи ми можемо порадити geforce rtx 3060. В даному випадку можна заощадити 10 000 рублів, але відчутно втратити в продуктивності.

Ну а взагалі вирішувати повинні ви самі. Якщо наші читачі вважають, що час оновлюватися ще не настав, то це їх право. Ми лише нагадаємо, що зазвичай зростання ефіру призводить до подорожчання відеокарт. Немає ніяких сумнівів, що через пару тижнів криптовалюта знову подешевшає, а ось відеокартам для повернення до поточних цін знадобиться не менше місяця.