» ми хотіли, щоб він був великим хлопцем”: розробники god of war ragnarok пояснили незвичайний образ тора

12

Відразу після публікації дебютного трейлера god of war ragnarok santa monica studio поділилася малюнками персонажів з майбутнього пригодницького екшену. Завдяки цьому стало відомо, що користувачі побачать великого тора з пивним животом. Чому бога грому вирішили зробити саме таким, розробники пояснили в недавньому інтерв’ю виданню game informer.

Джерело зображення: santa monica studio

Журналісти поспілкувалися з режисером god of war ragnarok еріком вільямсом (eric williams) і творчим директором корі барлогом (cory barlog). У розмові керівник розробки заявив: “ну, я не знаю, ми просто хотіли, щоб він був великим хлопцем, розумієте. Є інтерпретація marvel-це одне. Це цікаво. [але] ми хотіли трохи заглибитися в саму міфологію”» потім вільямс згадав високих людей, яких він знає в реальності: “їх присутність відразу відчувається. І це не завжди через м’язи. Розумієте, вони просто як людська стіна. А це божественна стіна, тому це було дуже важливо”.

Джерело зображення: santa monica studio

Слова вільямса доповнив барлог: «я думаю, що в цьому є щось неймовірне, що не все повинно бути таким блискуче м’язистим, як халк, щоб залишатися фантастичним, потужним і страхітливим». За словами режисера гри, він хотів, щоб тор відчував себе майже дитиною, якій не потрібно рости. У нього і так є сила і можливість чинити так, як захочеться.