Phantom abyss отримала велике оновлення invasion update, яке істотно змінює структуру храмів

15

Розробники team wiby підтримують темп регулярного оновлення контенту для phantom abyss з моменту її виходу в ранньому доступі steam в червні, і сьогоднішнє оновлення invasion update вносить деякі з найбільш значних змін. Гравці, які шукали скарби в серці кожного храму, швидко помітять, що всі процедурно генеруються храми тепер мають тільки один шлях від початку до кінця, що означає, що ви почнете гру разом з усіма іншими гравцями (і примарами) в одному і тому ж місці.

По дорозі гравцеві зустрінуться нові вороги з бомбами, які будуть шукати вас і вибухати при наближенні. Серед зростаючого списку підступних загроз-плаваючі міни і міни-дротики. Так само були перероблені кімнати з реліквіями і тепер включають в себе безліч скарбів, хоча інші гравці все ще можуть випередити вас в їх пошуках.

Phantom abyss відправляє гравців бігати, стрибати, котитися і користуватися хлистом в асинхронній гонці за головний приз. Найчастіше гравця будуть оточувати примари дослідників, які намагалися дістати скарби і загинули, вічно повторюючи свою приречену експедицію, поки одна вміла душа не отримає останню реліквію і не закриє цей храм на все життя.