Розширення legend of the kestrel lancers і безкоштовне оновлення melee для mechwarrior 5: mercenaries вийде 23 вересня

28

Видавець sold out і розробник piranha games анонсували розширення “legend of the kestrel lancers ” і безкоштовне оновлення ” melee » для mechwarrior 5: mercenaries . Вони будуть випущені на всіх доступних платформах 23 вересня .

Компанії також оголосили, що фізичні версії mechwarrior 5: mercenaries вийдуть на playstation 5, xbox series, playstation 4 і xbox one в листопаді. Більш детальна інформація буде оголошена пізніше.

Розширення the legend of the kestrel lancers відрізняється від структури пісочниці, яка використовувалася в минулих кампаніях, і пропонує більш сфокусований на сюжеті досвід, дія якого відбувається під час «четвертої війни за спадщину», одного з найвідоміших конфліктів в історії battletech, що включає 14 місій і сім «бойових завдань», з масштабними конфліктами, що розгортаються на нестандартних полях битв.

Гравці можуть розраховувати на нові сценарії тотальної війни, розроблені для того, щоб ваш величезний загін хутра розміром з будівлю відчував себе частиною більшої армії на полі бою. Все це включає в себе більше 20 нових варіантів хутра, нові біоми джунглів і турмалінової пустелі, а також широкий спектр процедурно згенерованих місій, які виводять війну хутра на новий рівень.

Гравці також можуть розраховувати на безкоштовне оновлення базової гри mechwarrior 5: mercenaries, в якому вперше з’являться важливі функції, включаючи введення рукопашного бою. Гравці також зможуть перемикатися між будь-якими керованими ші мехами ленса в завданні. Це невелике оновлення має величезний вплив на ігровий процес, по суті дозволяючи гравцеві перемикатися між прямим управлінням кожним хутром у своєму загоні одним натисненням кнопки.