Завантажити movepic vip (повна версія) на андроїд

19

movepic vip – редактор здатний вдихнути життя у ваші фотографії шляхом створення на них приголомшливих анімацій. Оживіть знімки, використовуючи круті анімовані ефекти, просто виділіть потрібний фрагмент і застосуєте потрібну функцію. Таким чином можна змусити плисти хмари по небу, розвиватися волосся, текти річку і все в такому дусі. Причому все налаштовується і редагується, швидкість анімації, інтенсивність і т. Д.

Крім цього є можливість створювати креативні відеоролики невеликої тривалості, додайте кілька зображень і змусьте їх змішуватися і перекривати один-одного. Додайте до всього цього унікальні, що нагадують кінематографічні переходи, всілякі блиски і ефекти. Міняйте задні плани на рухомі фони, які будуть доповнювати ваші селфі.

Є і стандартні набори інструментів, з їх допомогою обрізайте знімки, повертайте, корегуйте рівні яскравості, насиченості, кольоровості. Пишіть барвисті тексти використовуючи дивовижні шрифти, додавайте наклейки, смайли і все, що душа захоче. Готові свої шедеври зберігайте у високій якості і розширенні і діліться ними в своїх соціальних мережах, прямо з програми.