Керівник Роскомнадзора підтвердив ймовірність блокування Telegram

187

Від автора: Telegram буде заблокований в Росії, якщо адміністрація месенджера не надасть Роскомнагляду ідентифікаторів для додавання сервісу в єдиний реєстр ресурсів, що поширюють інформацію в Мережі.

Олександр Жаров (керівник Роскомнадзора) повідомив, що зараз представники відомства ведуть переговори з адміністрацією Telegram. У встановлені терміни месенджер повинен надати ідентифікатори сервісу для внесення в реєстр інтернет-ресурсів, які займаються поширенням інформації.

При цьому Жаров не назвав крайніх термінів. Але зазначив, що якщо Telegram не виконає вимог Роскомнадзора, то буде заблокований на території РФ.

До цього в «офісі» мессенджера вже не раз заявляли про те, що жоден з урядів не отримає від Telegram «ні байта інформації». Власники російських каналів Telergram звернулися в колективному листі до Павла Дурова, в якому просять надати Роскомнагляду ідентифікатори. У листі зазначається, що внесення месенджера до реєстру є лише формальністю, яка не вплине на незалежність і безпеку Telegram.