World of tanks сonsole і музей космонавтики розіграють призи на честь річниці запуску супутника-1»

16

World of tanks сonsole имосковский музей космонавтики розіграють віртуальну екскурсію та інші ценныепризы в честь річниці запуску першого штучного супутника землі «супутник-1», запущеного на орбіту 4 жовтня 1957 року.

На честь пам’ятного дня world of tanks console і московський музей космонавтики перевірять знання танкістів про легендарномполете радянського космічного апарату і розіграють серед найбільш ерудованнихзнатоков історії космонавтики віртуальну екскурсію, запрошення в музейкосмонавтики, «космічні» стікери, а також великий подарунковий набір сподпіской, консольним геймпадом на вибір і іншими приємними призами. Розіграшпродлітся до кінця тижня, переможці будуть названі 8 жовтня в групі world of tanks console у вконтакте.

Спеціальні питання для розіграшу підготували експерти московського музею космонавтики, і відповіді на них будетнепросто знайти в інтернеті. Ознайомитися з питаннями, правилами, і полнымсписком призів можна в групі world of tanks console у вконтакте.

До речі, в самій грі world of tanks conslole теж відзначають річницю запуску першого штучного супутника: найрезультативніші гравці, які зможуть потрапити в топ-7 по заробленому досвіду,за виконання бойового завдання отримають емблему «супутник». Всього на один акаунтможно отримати 5 таких емблем. Завдання буде доступне до 5 жовтня (13.00),тому всім танкістам – любителям космонавтики рекомендуємо поквапитися!