Після оновлення ios 14.7.1 на деяких iphone пропадає мережа

12

Користувачі iphone поскаржилися на проблеми в роботі пристроїв після оновлення до ios 14.7.1. За їх словами, смартфон періодично втрачає зв’язок з оператором і на екрані висвічується повідомлення «немає зв’язку» — з телефону не можна здійснювати дзвінки, відправляти смс і користуватися мобільним інтернетом.

фото: 9to5mac.com

Після оновлення в деяких смартфонах не тільки «немає зв’язку», але і сторінка в налаштуваннях «стільниковий зв’язок» повністю порожня. Як повідомляють користувачі, які зіткнулися з проблемою, повернути підключення до мережі не так просто. Ні скидання налаштувань мережі, ні перезавантаження не допомагають. Крім того, проблема виникала не тільки в останніх iphone, але і в старих моделях iphone 6s або iphone 7.

Технічна підтримка apple опублікувала на офіційному сайті інструкцію для усунення проблеми. Спершу рекомендується спробувати вимкнути і включити передачу стільникових даних, потім перезавантажити пристрій, витягти і назад вставити сім-карту в телефон. В крайньому випадку можна спробувати скинути настройки мережі або звернутися до оператора.

Джерело