PHP — включення файлів

267

Від автора: ви можете включити вміст файлу PHP в інший файл PHP до того, як він буде виконаний на сервері. Доступні дві функції для того, щоб справити в PHP включення файлів.

Функція include()

Функція require()

Дана перевага PHP дозволяє створювати функції, хэдеры, футеры або елементи, які можуть бути багаторазово використані на сайті. Це допомагає розробникам простіше вносити зміни в макет веб-сайту. Якщо вам потрібно внести будь-яка зміна, замість того, щоб змінювати тисячу файлів, просто внесіть зміни у включений файл.

Функція include()

Функція include() приймає весь текст у визначеному файлі і копіює його в файл, в якому використана дана функція. Якщо при завантаженні файлу виникла якась проблема, функція include() генерує попередження, але скрипт продовжує виконуватися. Припустимо, ви хочете створити загальне меню для свого сайту. У такому разі створіть файл menu.php з таким вмістом.

Home –
ebXML –
AJAX –
PERL

Тепер створіть стільки сторінок, скільки вам потрібно, і увімкніть цей файл для створення хэдера. Наприклад, тепер ваш файл test.php може містити наступний код.

This is an example to show how to include PHP file!

Даний код дає наступний результат –

PHP — включення файлів

Функція require()

Функція require() приймає весь текст у визначеному файлі і копіює його в файл, у якому дана функція використана. Якщо при завантаженні файлу виникає яка-небудь проблема, функція require() генерує критичну помилку і зупиняє виконання скрипта.

Таким чином, єдина різниця між цими двома функціями полягає в тому, як вони обробляють помилки. Тому в загальному випадку рекомендується використовувати require(), а не include(), так як сценарії не повинні виконуватися, якщо файли відсутні або не вказані.

Ви можете спробувати використовувати наведений вище код з функцією require(), і він дасть той же результат. Але якщо ви спробуєте виконати два коду, для яких файл не існує, ви отримаєте різні результати.

This is an example to show how to include wrong PHP file!

Цей код дасть наступний результат: This is an example to show how to include wrong PHP file!

Тепер спробуйте той самий код з функцією require().

This is an example to show how to include wrong PHP file!

Виконання файлу зупиняється, і нічого не відображається. ПРИМІТКА. Ви можете отримувати прості повідомлення з попередженням або повідомлення про критичні помилки або взагалі нічого. Це залежить від конфігурації вашого сервера PHP.