” яндекс.музика “перетворює смартфон в пульт ду для” яндекс.станції “

10

Компанія “яндекс” оновила мобільний додаток ” яндекс.музика”, в якому з’явилася можливість управління фірмовими розумними колонками. Користувачі зможуть не тільки перемикати треки або регулювати гучність музики, але і ставити лайки, шукати подкасти і зупиняти відтворення без голосової команди.

Як відзначають розробники, нова можливість буде корисна, якщо вимовити назву треку голосом вкрай складно. В такому випадку можна скористатися текстовим пошуком через «яндекс.музика». Крім того, батьки можуть відключати колонку без голосових команд, щоб не розбудити дитину, яка заснула під казку, яка відтворювалася на «яндекс станції».

Вибирати між додатком і голосовими командами не доведеться — вони доповнюють один одного і працюють одночасно. Можливість віддаленого управління доступна на всіх розумних колонках “яндекса»: «станція», «станція лайт», «станція макс»і “станція міні”.

Щоб керувати відтворенням на колонці з програми «яндекс.музика”, потрібно вибрати пристрій зі списку, кнопка перемикання знаходиться в правому верхньому куті плеєра. “станція” і смартфон повинні знаходитися в одній wi-fi мережі, а сама колонка повинна бути зареєстрована на той же профіль, що і в додатку. Завдяки такому рішенню звук не перерветься, якщо говорити по телефону, дивитися на ньому відео або користуватися відеокамерою.

Крім управління плейлистом, оновлений додаток ” яндекс.музика ” також вміє автоматично підключатися до основного розумного пристрою — користувач завжди може подивитися, що грає на колонці прямо зараз. Згодом, за словами розробників, список можливостей сервісу стане ще більше.