Google розповів про те, чого чекати від майбутнього Update Speed

249

Від автора: Google готує до запуску апдейт, який зробить швидкість завантаження веб-сторінок одним з основних сигналів ранжирування мобільного видачі. Представники компанії розкрили деякі особливості прийдешнього Speed Update.

Днями західний пошуковик повідомив про запуск великого оновлення в процесі ранжирування мобільної версії видачі. Після нього швидкість завантаження стане одним з основних показників, що впливають на позицію ресурсу в результатах мобільного пошуку. Планується, що Update Speed почне діяти в липні поточного року.

Журналістам видання Search Engine Land вдалося отримати від Google деякі відомості про прийдешнє апдейте:

Після запуску Speed Update в десктопної версії пошуку все також буде враховуватися показник швидкості завантаження «ваговитих» веб-сторінок.

Після введення в дії індексу mobile-first оновлення Speed Update не торкнеться десктопну видачу.

При підготовці до апдейту спеціалісти радять вебмайстрам ретельно вивчити показання метрик по user experience і швидкодії сайту.

Оновлення торкнеться лише невеликий відсоток запитів.

У Search Console не буде виводитися повідомлення про те, що позиція сайту впала із-за низької швидкості завантаження мобільних сторінок. Оскільки Speed Update – це фільтр, що працює на основі алгоритмів.