Intel розширює перелік перевірених на сумісність модулів пам’яті ddr5-4800

16

Корпорація intel помітно надихнула виробників модулів пам’яті і материнських плат, запланувавши в цьому кварталі представити процесори alder lake-s у виконанні lga 1700 з підтримкою пам’яті типу ddr5. Адекватну активність проявляють і виробники систем охолодження, готові запропонувати нові кріплення під цю платформу, а ось виробники твердотільних накопичувачів асортимент рішень з pci express 5.0 поки просувати не поспішають.

У випадку з пам’яттю типу ddr5 компанія intel допомагає виробникам модулів dimm пройти сертифікаційні випробування, результатами яких періодично ділиться відомий японський блогер momomo_us. Як він повідомив за підсумками знайомства з черговою ревізією офіційного документа, 24 вересня компанія intel розширила асортимент протестованих модулів пам’яті типу ddr5-4800.

джерело зображення: twitter, momomo_us

Всі вони пропонуються у виконанні об’ємом від 8 до 32 гбайт, використовуючи мікросхеми виробництва sk hynix, samsung і micron. Можна стверджувати, що найбільші виробники мікросхем dram до виходу платформ з підтримкою ddr5 повністю готові.