Pidgin

33

Pidgin – раніше відомий як gaim)-це програма для обміну миттєвими повідомленнями, що підтримує одночасну роботу у всіх популярних (і інших) im-мережах. У базовій комплектації є підтримка наступних мереж: icq, aim, google talk, jabber / xmpp, msn messenger, yahoo!, bonjour, gadu-gadu, mxit, novell groupwise messenger, lotus sametime, silc, simple, myspaceim і zephyr, а так само система чатів irc. Значний список підтримуваних протоколів можна розширити за рахунок використання плагінів і впровадити підтримку ще ряду систем, у тому числі skype im, facebook, sipe і т. Д.

Pidgin має простий і доступний інтерфейс, але підтримує всі необхідні функції, такі як: одночасне підключення до декількох акаунтів, повідомлення у вкладках, ведення історії, перевірка орфографії (необхідний додатковий словник), метаконтакти (кілька контактів в одному), аватари і смайли і багато іншого. Крім іншого, програма підтримує сторонні модулі розширення функціональності.

Залишається додати, що pidgin доступний у всіх популярних операційних системах (особливо популярний серед користувачів gnu / linux), поширюється на багатьох мовах (slo.ru нарахував більше 70-ти) і має відкриті вихідні коди. Рекомендується завантажити pidgin любителям налаштовувати софт під себе.