Intel найняла колишнього главу підрозділу професійної графіки amd огі бркича

51

Як повідомляє crn, intel найняла огі бркича (ogi brkic), який пропрацював в amd 15 років і до недавніх пір відповідав за підрозділ, що випускає прискорювачі для дата-центрів. Бркіч стане віце-президентом і генеральним менеджером підгрупи super compute. Очікується, що це допоможе intel в наступному році кинути виклик amd і nvidia на ринку gpu-рішень для дата-центрів і суперкомп’ютерів.

Топ-менеджера amd переманили в рамках плану, що передбачає конкуренцію з nvidia і amd в сфері hpc – і ші-обчислень. Першим серйозним продуктом intel в цій сфері стануть прискорювачі ponte vecchio. Вони, зокрема, будуть використовуватися в екзафлопсном суперкомп’ютері aurora, введення в дію якого намічений на наступний рік.

Джерело: intel.com

Бркіч став одним з декількох топ-менеджерів amd, найнятих intel в останні роки для розвитку компетенцій компанії на ринку дискретних прискорювачів. Тепер його команда буде діяти у складі групи super compute group, що входить до підрозділу accelerated computing systems and graphics group, що відповідає за розробку рішень для високопродуктивних обчислень.

Команда бркіча буде відповідати за випуск як cpu, так і прискорювачів для суперкомп’ютерів і хмарних рішень. Вона буде визначати запити ринку, позиціонувати свої продукти і розвивати екосистему, а також щільно співпрацювати з групою super compute platform engineering group. Очікується, що поява третього великого гравця позитивно позначиться на ринку в цілому.

  • crn