Як легко і швидко видалити непотрібні стікери в Телеграмі

421

Від автора: здрастуйте, дорогі читачі. Веселі картинки дозволяють значно урізноманітнити наше спілкування. Власне, це одна з причин, по якій все більше людей переходить у Телеграм.

Як легко і швидко видалити непотрібні стікери в Телеграмі

Цей месенджер в питанні стікерів залишив всі інші подібні сервіси далеко позаду. Наклейок вже існує величезна безліч на будь-який смак, і кожен день з’являються нові. Варто тримати їх всі в додатку, який, можливо, із-за цього буде працювати повільніше або взагалі глючити, або краще прибрати все зайве? Про це ми розповімо у статті, присвяченій того, як видалити стікери в Телеграм і потрібно чи це робити.

Аналітика чатів в Телеграмі

Смішних картинок в месенджері з’явилося вже так багато, що без хоча б мінімальної їх систематизації тепер просто неможливо обійтися. І засновники сервісу відреагували — з’явився новий бот під назвою Combot, який управляє каталогом стікерів, постійно оновлює їх.

Про боте розповів на своїй офіційній сторінці фейсбуку Федір Скуратов, який разом з братами Дуровыми заснував проект Telegram. Навіщо потрібно оновлювати каталог і не перевантажить це його, адже в такому величезному безлічі зображень знайти потрібний буде дуже складно?

Однак Combot, як і більшість інших програм в сервісі, робить все розумно — він видаляє ті стікери, які не користуються популярністю, і додає нові. Популярність легко відстежується за кількістю скачувань та пересилання в повідомленнях. А нові зображення вибираються за різними критеріями.

Наприклад, по тому, наскільки вони відповідають духові часу. Будь-яка подія у політиці, яка викликає суспільний резонанс, стає приводом для появи безлічі шаржів і фотожаб. З часом вони втрачають свою актуальність, з’являються нові інформпривід.

Згадайте травневі внутрішньополітичні події в Росії, коли Алішер Усманов звернувся до відео до Олексія Навального, де називав його різними нехорошими словами. Користувачі мережі відреагували миттєво, в тому числі і картинками Телеграм. З’явився суперпопулярний на той момент набір «Лайк Шер Алішер», який повеселив чимало юзерів. Сьогодні вже і інші події, і наклейки, відповідно, теж.

Той же бот Combot має ще одну цікаву функцію — він показує найбільш популярні меми за день, тиждень або більше. Тобто, подивившись на топ, ви можете відразу ввійти в курс найважливіших подій, що обговорюються користувачами, не треба і дивитися ніякі новини.

Як розповів Скуратов, Combot здатний обробити величезну кількість інформації — в зборі стікерів для аналізу щодня бере участь до 10 тисяч бесід. Найпопулярніші автоматично включаються в початковий набір, який є у кожного зареєстрованого користувача.

Які наклейки віддають перевагу користувачі Телеграм

Цікаво, що з боку адміністрації месенджера ніякої аналітичної інформації щодо його аудиторії не надходить. Але для цього й існують незалежні дослідження, які все ж таки дають нам можливість заглянути в шпаринку і дізнатися, хто користується сервісом і які має переваги, зокрема, щодо стікерів.

До речі, одне з таких досліджень виявило, що серед користувачів Телеграм набагато більше чоловіків, ніж жінок. І ось що російські чоловіки думають з приводу маленьких гумористичних зображень в чаті.

Один з опитаних, молодий чоловік на ім’я Сергій, який розповів, що часто використовує стикерпак facepalmstickers, тому що йому доводиться видавати негативну реакцію.

Ще один Сергій віддає перевагу включати в свої повідомлення корпоративні наклейки. Для сторонніх людей вони не несуть ніякої інформації і будуть незрозумілі, але серед співробітників компанії вони дуже популярні.

Користувач на ім’я Ілля, який працює PR-директором великого проекту по телекомунікаціям, вважає, що «стікери — це найкраще, що є в месенджерах». Єдине, чого йому не вистачає в Телеграмі, це «розумного пошуку», щось типу того, що вже є в мережі Фейсбук. Це б дозволило знаходити тематичні картинки і не встановлювати собі набори з-за однієї сподобалася наклейки.

Ще один любитель стікерів на ім’я Євген повідомив, що з задоволенням використовує їх навіть замість повідомлень. Дійсно, навіщо витрачати час на написання слів, якщо картинка в тему розповість все і без них?! Однак допускає це лише
в особистому листуванні з близькими людьми.

Спілкування без стікерів стає нудним і не вражає — з цим згодні всі користувачі сервісу Телеграм. Тому доводиться періодично видаляти застарілі або обридлі картинки і встановлювати нові.

Видалення стікерів — справа пари хвилин

Оскільки зовнішній вигляд додатка трохи відрізняється на комп’ютері і на мобільному телефоні, розглянемо процеси видалення непотрібних наклейок на кожному з цих пристроїв окремо.

Для телефону на Андроїд.

Заходимо в Налаштування або Settings по-англійськи.

Вибираємо пункт «stickers».

Праворуч від кожного зображення є значок меню — три рисочки, натискаємо на нього.

Вибираємо «видалити». Всі.

Практично нічим не відрізняється процес видалення стікера на iPhone. У додатку для комп’ютерів є невеликі відмінності.

Для комп’ютера

Відкриваємо будь-яку розмову.

Справа в віконці для повідомлень з’являться встановлені стікери.

Вибираємо непотрібні.

Натискаємо на хрестик зверху.

Важлива деталь — видаляти можна тільки стикерпак, окремо одну наклейку прибрати не вийде.