Інсайдер: нова гра по marvel стане ексклюзивом для playstation 5

23

Останнім часом ми отримали досить багато анонсів ігор по всесвіту marvel, включаючи продовження spider-man від insomniac, гру про росомаху від тих же розробників і тактичну стратегію під назвою marvel’s midnights sons . Але це не всі ігри по всесвіту, які знаходяться в розробці.

Інсайдер нік бейкер стверджує, що ексклюзивно для playstation 5 розробляється нова гра, дії якої відбуваються у всесвіті marvel, причому це буде багатокористувацький проект. Про це він повідав в останньому випуску подкасту xboxera.

Хоча він не сказав, яка студія працює над передбачуваною грою, бейкер припустив, що це студія insomniac, яка розробляє marvel’s spider-man і marvel’s wolverine для ps5. Тим не менш, це лише його припущення, і нічого більше.

У той же час, важко уявити, що одна студія дійсно працює на 3 фронти, так що, швидше за все, якщо гра існує, то над нею працюють інші розробники.

Як би там не було, майже всю подібну інформацію від інсайдерів варто сприймати з часткою скепсису, навіть якщо їх слова раніше підтверджувалися, оскільки нічого з цього не підтверджено з боку тих чи інших розробників, або інших офіційних осіб.