У новому епізоді передачі dying 2 know розробники розповіли про особливості зброї в світі dying light 2

32

Польська студія techland опублікувала новий епізод передачі dying 2 know. Його присвятили різноманітності і особливостям зброї в прийдешньому зомбі-екшені dying light 2 stay human.

Джерело зображення: techland

Свіжою інформацією поділився продюсер гри шимон штраус (szymon strauss). Спочатку він згадав про зміни в порівнянні з першою частиною. Зброя з dying light зносилося, так що в сіквелі його доведеться створювати «на льоту» з підручних матеріалів. Технологічні зразки присутні в продовженні, але вони або дорогі, або заховані у важкодоступних місцях.

У зброї є рівні якості, від яких залежить його міцність. Наприклад, рідкісний сокиру прослужить набагато довше, ніж зібране на швидку руку мачете. Про поломку зброї буде повідомляти характерний звук. З його додаванням в dying light 2 stay human пов’язана кумедна історія, яку можна почути в ролику нижче (присутні російські субтитри).

Продюсер також згадав, що в сиквелі потрібно окремо готуватися до кожної битви. Він порекомендував тримати в запасі хоча б одну модифіковану зброю для потужних ворогів. Ще користувачі зможуть вдаватися до різних хитрощів, наприклад, заманити зомбі в тісний простір і підірвати гранатою. Далекобійна зброя теж реалізовано в грі, але воно не дуже ефективно в боротьбі з швидкими противниками.

Dying light 2 stay human вийде 4 лютого 2022 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і series s. Гру планували випустити в грудні, але недавно її перенесли.