Поставки oled-панелей діагоналлю від 10 дюймів досягли рекордних значень

94

За даними компанії ubi research в першому кварталі 2021 року помітно зріс попит на oled-панелі великих розмірів. Обсяги світових поставок досягли рекордних 10,29 мільйона екземплярів — не рахуючи дисплеїв меншого розміру, яких продається в десятки разів більше.

Cnet.com

За даними агентства, причина зростання продажів-число моделей планшетів, ноутбуків, моніторів і телевізорів, що використовують oled-дисплеї. Всього панелей великих розмірів було продано на 2,95 мільярда доларів — приблизно в 2,4 рази більше, ніж у першому кварталі минулого року (1,221 мільярда доларів). Відомо, що samsung вже перепрофілювала одну з ліній виробництва oled для смартфонів на випуск великих варіантів для великої електроніки. За наявною у консалтингової компанії статистикою, в першій половині року 3,4 мільйона примірників були призначені для телевізорів.

Thelec.net

З другої половини року лінія а2 почала випускати субстрати шостого покоління розміром 1500х1850 мм, виробничі потужності дозволяють поставляти від 40 000 до 50 000 примірників на місяць.

Крім того, samsung display має намір в кінці року почати випуск oled-панелей для нових ipad, також виробник прискорить запуск в експлуатацію лінії покоління 8.5 (2200х2500 мм). Нещодавно завершила планування будівництва нової лінії шостого покоління і компанія lg display.

Thelec.net

На думку експертів ubi research, це та інші фактори забезпечать ринку oled вибухове зростання в 2022 році. Поставки дрібніших екранів і зовсім досягли астрономічних значень. Тільки в першій половині року продано 333,5 мільйона дисплеїв з діагоналлю менше 10 дюймів на суму 20,5 мільярда доларів. Такі панелі призначаються для смарт-годинників і смартфонів. У першому кварталі їх теж продано більше в порівнянні з першим кварталом 2020 року, на 62 % (у тому звітному періоді обсяги продажів склали $12,7 мільярда).