Змі: розкрита смерть важливого персонажа в «людині-павуку: немає шляху додому» (спойлери)

25

Новий звіт порталу giant freaking robot проливає світло на долю одного персонажа у фільмі « людина-павук: немає шляху додому », і, швидше за все, ця новина не сподобається фанатам.

Звичайно, зараз до цієї інформації варто поставити як до слуху, проте такими ж чутки були повідомлення про возрващении лиходіїв минулих фільмів про павука. Також можливо, що у видання інформація про стару версію сценарію кінокоміксу.

увага! нижче йдуть потенційні спойлери!

Згідно з джерелами сайту, тітка мей (маріса томей) зустріне свій кінець в « немає шляху додому ». Неясно, як саме це станеться, але, ймовірно, в справі будуть замішані лиходії з минулих франшиз – швидше за все, це буде електро джеймі фокса або доктор восьминіг альфреда моліни.

Очевидно, той факт, що світ дізнався, хто ховається під маскою людини-павука, не тільки пітер паркер буде отримувати загрози – але і його друзі і близькі. Трейлер підтвердив, що жертвою може виявитися хто – завгодно-емджей, нед, хеппі або тітка мей. І схоже, одну з них ми вже знаємо.

Проте, важливо пам’ятати, що це всього лише звіт і інформація, викладена в ньому, не підтверджена, так що її варто сприймати з часткою скепсису. Багато деталей “людини-павука: немає шляху додому ” тримаються в секреті, і варто дочекатися грудня, щоб дізнатися, що чекає тітку мей.