На світовому ринку серверів очікується стійке зростання протягом п’яти років

24

Аналітики digitimes research зробили прогноз по світовому ринку серверів на найближчі роки. На думку експертів, галузь буде демонструвати стійке зростання, що пояснюється розвитком хмарних платформ, впровадженням нових технологій і розширенням центрів обробки даних.

У 2022 році, вважає digitimes research, поставки серверів в штучному вираженні виростуть в глобальному масштабі на 6% в порівнянні з нинішнім роком. Показник cagr (середньорічний темп зростання в складних відсотках) протягом п’яти років (2022-2026 рр.), як очікується, складе 7%.

Pixabay.com

У короткостроковій перспективі зростанню попиту сприятиме стабілізація ситуації на ринку електронних компонентів, для якого зараз гостро стоїть проблема дефіциту. Крім того, у розвитку галузі допоможуть нові апаратні платформи amd і intel: вони активують процес оновлення наявного парку обладнання.

Digitimes research

В довгостроковій перспективі збільшення поставок будуть стимулювати розвиваються хмарні платформи і телекомунікаційні інфраструктури з підтримкою 5g. Відзначається також, що до 2026 року істотно зросте частка серверів, які не використовують процесори amd або intel. Це рішення на чіпах arm та інших архітектурах.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.