Який циферблат вибрати на apple watch

49

Вибір циферблата для apple watch — справа делікатна. З одного боку apple пропонує дуже багато по-справжньому крутих рішень, які поповнюються з виходом нових версій watchos. C іншого, нативні циферблати швидко набридають, а завантажити сторонні на apple watch не можна. У всякому разі до сьогоднішнього дня я взагалі не підозрював про таку функцію і думав, що допустимий максимум кастомізації — це поставити фотографію у вигляді портрета. Але виявилося, що можливість зовнішнього скачування тут все ж є. Сьогодні пропоную розглянути кращі циферблати для apple watch і обговорити різні способи їх установки.

Вибір циферблата на apple watch-завдання не з простих.

Коли людина вперше купує собі apple watch, то думає, що буде міняти циферблати кожні три дні і вкрай обурюється через відсутність в годиннику від apple можливості сторонньої завантаження. Але за фактом, через роки з початку використання, взагалі забуваєш про таку можливість і ходиш з одним по кілька місяців.

Проте розбиратися в інструментах кастомізації важливо, бо інакше використання гаджета перетворитися в рутину і не буде доставляти колишнього задоволення. Цим і пропоную зайнятися.

Круті циферблати для apple watch

Відразу слід обмовитися, що добірка створена мною особисто і на об’єктивність не претендує. Якщо ви хочете знайти кращі з кращих, простіше самим зайти в додаток watch і в спеціальному розділі уважно вивчити кожен з них. Тим більше, що варіантів настройки конкретного циферблата тут дуже багато.

Список крутих циферблатів для apple watch , на мій погляд, виглядає так:

 • каліфорнія.
 • меридіан.
 • сонце.
 • навколо світу.
 • творчість.
 • инфограф.
 • градієнт.

Моя колекція циферблатів на apple watch.

Зрозуміло, що для більшості з них є свої завдання. З каліфорнією і меридіаном я ходжу на офіційні заходи, коли виникає необхідність надіти строгий костюм. Творчість, інфограф і навколо світу використовую переважно в повсякденному житті. Всі інші – за настроєм.

Що таке (product)red

1 грудня проходив всесвітній день боротьби зі снід. Apple, як ми знаємо, бере активну участь у програмі допомоги населенню з цією недугою. Завдяки користувачам по всьому світу, які купують продукти з позначкою (product)red, apple змогла допомогти більше 13,8 мільйонам людей, які є носіями віл.

За допомогою (product)red ви допомагаєте людям по всьому світу.

Крім того, в умовах пандемії covid-19, apple намагається допомогти і тут. Так, частина доходів від продажу кожного (product)red перераховується в глобальний фонд, який аж до 31 грудня 2022 року буде направляти половину цих коштів на боротьбу з covid‑19, щоб пом’якшити наслідки.

На своєму офіційному сайті купертинівці випустили окрему сторінку, де в черговий раз нагадали про важливість вкладу в боротьбу з цими серйозними захворюваннями і розповіли про всі продукти, які ви можете придбати, щоб допомогти хворим.

Також apple перерахує в глобальний фонд 1 долар з кожної покупки в apple store. Акція триватиме з 1 по 6 грудня. Якщо ви хочете взяти участь, необхідно оплатити будь-яку покупку через apple pay на офіційному сайті або в додатку apple store.

Apple pay теж бере участь у програмі допомоги людям зі снід.

Підписуйтесь на нас в яндекс.дзен, там ви знайдете багато корисної та цікавої інформації зі світу мобільних технологій.

Нові циферблати apple watch

Крім активної допомоги в питаннях покупки нових пристроїв і аксесуарів, apple випустила шість циферблатів для apple watch. Всі рішення представлені в червоних відтінках і спрямовані на те, щоб звернути увагу всіх користувачів до проблеми снід і covid-19.

 • розблокуємо iphone.
 • за посиланням переходимо на офіційний сайт компанії.
 • гортаємо до пункту циферблати apple watch.
 • далі натискаємо додати циферблат apple watch.
 • відкривається вікно, тапа дозволити.
 • після цього вас перекине в додаток watch.
 • тут необхідно натиснути додати в мої циферблати.
 • готово.

Apple випустила нові кольори циферблатів. Ось так вони виглядають.

Звертаю вашу увагу, щоб завантажити циферблати, необхідно мати iphone з ios 14.5 або новіше і watchos 7.4 або новіше.

Виведення два: перший — якщо ви не знаєте якого кольору купити iphone або довго думаєте з приводу подарунка на новий рік для дівчини — сміливо вибирайте продукти (product)red. Так ви і людям допоможете, і отримаєте крутий досвід використання від нового кольору гаджета.

Другий-раз apple дозволяє завантажувати циферблати з офіційного сайту, значить це без проблем можна реалізувати і через сторонні джерела. Виходить, що купертинівці штучно обмежують всіх власників розумних годинників. У будь-якому випадку, приємно, що хоч і зрідка, але вони з’являються.

А ви якими циферблатами користуєтеся? чи купували собі хоч раз гаджети (product)red? обов’язково поділіться своєю думкою в нашому телеграм-чаті. А щоб не пропустити ще більше корисної та цікавої інформації, пропоную підписатися на наш новинний канал.