Як знайти втрачений телефон

13

Крадіжка або втрата телефону-це проблема, знайома багатьом, нехай і за розповідями друзів. Всього пару років тому не було ніяких можливостей для відстеження місцезнаходження пристрою, проте сучасні технології дозволяють відшукати навіть вкрадений смартфон. Існує певний порядок дій, щоб знайти втрачений телефон.

Не виключена можливість, що несподівано ви розумієте, що вашого смартфона немає в кишені, і тут стан шоку і паніки змінюється на судомний розумовий процес, націлений на пошуки девайса. Для початку рекомендується знайти спосіб і зателефонувати на нього. Буває так, що він виявляється залишеним в якомусь іншому місці, а власник починає панікувати, вважаючи, що сталася крадіжка. Якщо апарат дійсно десь випав, то його могли підібрати. За допомогою дзвінка цілком реально розраховувати на швидке повернення.

Можна надіслати смс-повідомлення з проханням про повернення смартфона за винагороду. Природно, ніхто не бажає платити за власний гаджет, але часто це єдиний варіант повернути цінну інформацію, що знаходиться в ньому. Якщо апарат недорогий, використовується переважно для дзвінків, можна відновити сім-карту, а потім придбати новий. Є інші здатні знайти втрачений телефон, про які варто знати. Тут все зав’язано на використовуваної операційної системи.

Якщо загубився айфон ios

Смартфони від компанії apple користуються великою популярністю у зловмисників, так як вони коштують дуже дорого, і навіть при їх продажу на запчастини прибуток виявляється досить суттєвою. Однак компанія проявила турботу про своїх клієнтів, створивши особливий сервіс, націлений на пошук апарату або його блокування, щоб стороння людина нічого не зміг з ним зробити.

Знайти iphone вдасться виключно після активації в ньому відповідної опції. Рекомендується завчасно цим спантеличитися, включивши дану функцію. Звичайно, потрібно створити аккаунт icloud і прив’язати до нього свій iphone. Це здійснюється в налаштуваннях смартфона.

В апараті включається функція «знайти iphone». Якщо вже є прив’язка iphone до аккаунту icloud, то сторонні не зможуть з ним зробити нічого навіть після перепрошивки, так як їм буде потрібно адресу вашої пошти і пароль. В такому випадку можна повернути гаджет, якщо відправити повідомлення з обіцянкою винагороди.

Для дистанційного керування своїм iphone слід зайти на сайтiclod.com, а потім увійти в додаток»знайти iphone”. Там відображаються всі пристрої apple, пов’язані з аккаунтом. Додаток з аналогічною назвою теж оснащено аналогічним набором функцій.

Якщо ви увійшли в програму, а в інтерфейсі бачите, що гаджет онлайн, то є кілька варіантів дій. Можна побачити поточне місце розташування пристрою. Якщо він вдома, то за допомогою сайту запускається програвання мелодії, щоб швидко його відшукати. В іншому випадку активується режим пропажі, що обмежує для сторонніх осіб доступ до даних, а всі переміщення пристрою будуть відображатися на карті.

Зрозумівши, що повернути смартфон неможливо, вам варто скористатися функцій “стерти iphone (всі дані)” на ньому, щоб вони не опинилися в руках третіх осіб.

У версії ios 7 і вище неможливо обійти режим блокування активації. Рекомендується оновити свій пристрій якомога швидше, щоб зловмисники не змогли нічого з ним зробити, крім як реалізувати на запчастини або повернути власнику за винагороду.

Якщо загубився телефон андроїд

В системі android тривалий час були відсутні можливості для відстеження гаджета взагалі. Тепер сама ос оснащена зручною опцією для пошуку-це android device manager, що дає можливість для управління дистанційно при наявності підключення до аккаунту google. Реалізована вона за допомогою веб-сайту.

Ця система дає можливості для пошуку гаджета на карті, виконати його блокування або видалення всіх даних, що зберігаються на ньому, навіть з карти пам’яті. Крім цього користувач може зробити дзвінок на нього і в разі використання іншої сім-карти. Для цього всього потрібна наявність у апарату з’єднання з інтернетом, а в системі повинна використовуватися ваш обліковий запис. Робота сервісу можлива виключно при активації потрібної функції в налаштуваннях. Для цього потрібно зайти в налаштування-безпека-адміністратори і активувати «android device manager» (віддалене управління android). Чи не зробивши це, ви не отримаєте абсолютно ніякої допомоги від сервісу.

У порівнянні з ios, android є системою з меншим ступенем захисту. У зловмисника є можливість перепрошити апарат, після чого android device manager стає марний. Ця опція буде необхідна, якщо ви зрозуміли, що вдома ваш телефон кудись загубився, або ви його зронили в місті, а хтось знайшов. Є не тільки веб-версія, але і однойменне додаток, що працює виключно на android.

Нові флагманські пристрої провідних компаній поставляються з новою системою захисту даних і пристроїв, що дозволяє вам, заблокувати пристрій до закінчення зарядки, тобто, телефон стає цеглою і не дає зловмиснику вимкнути, або перепрошити смартфон

Якщо загубився телефон на windows phone (windows 10 mobile)

Гаджети, що працюють під управлінням windows phone, теж мають власну систему, яка дозволяє відшукати апарат. Її функціонування можливе виключно в тому випадку, якщо вхід в обліковий запис майкрософт був виконаний. За замовчуванням опція деактивована для економії заряду батареї, тому її потрібно активувати. Її можна відшукати в налаштуваннях системи, для цього відкривається пункт «пошук телефону», а потім активуються обидві наявні там опції.

Тут є кілька пунктів, кожен з яких несе відповідальність за певні дії.

Перший забезпечує прискорене з’єднання зі службами. Це необхідно, щоб система виходила на зв’язок з апаратом не за допомогою смс-повідомлень, а використовуючи push-повідомлення.

Друга опція дозволяє зберігати місце розташування з певною періодичністю. В цьому випадку ви зможете відстежувати переміщення гаджета, якщо його встигли продати. Крім цього, якщо він не опиниться в зоні доступу, або сяде батарея, то можна буде дізнатися місце розташування гаджета в останній момент збереження. Не виключено, що він ще там.

При необхідності знайти втрачений телефон потрібно відвідати сайт, де після вибору девайса демонструється карта з його приблизним місцем розташування. У windows phone теж є функції управління дистанційно, які ідентичні аналогам в інших системах. Пристрій вдається блокувати, виконати дзвінок на нього або стерти всі дані.

Дії в разі неможливості самостійного пошуку телефону

Якщо знайти втрачений телефон не вийшло зазначеними способами, то є лише один шлях – звернення в поліцію. Слід зібрати докази того, що це ваш смартфон. Стане в нагоді коробка і документи від нього. При здійсненні покупки по карті можна при зверненні до продавця відновити документи, що свідчать про право власності. Вся інформація, що допомагає впізнати девайс, знадобляться. Можна зберегти дані про місцезнаходження, якщо її вдалося отримати. Якщо самі ви не змогли відшукати апарат у друзів, або в кафе, то правоохоронним органам всі ці відомості дуже знадобляться.

У поліції пишеться заява про крадіжку. Вам варто отримати папір, що свідчить про те, що заява прийнята, а також варто зберегти копії всіх документів, переданих в органи.

Слід заблокувати сім-карту, це робить в офісі оператора. Активний номер – це можливість для зловмисника дзвонити куди завгодно, а оплачувати такі витрати будете ви. Оператор теж здатний відстежити місце розташування смартфона, але на подачу запиту про це, є право тільки у слідства. Приватній особі відмовлять на таке прохання.

Знайти втрачений телефон по imei

Imei-це унікальний ідентифікаційний номер. До його складу включено 15 цифр, ніяк не змінюються при підключенні іншого телефонного номера. Imei вноситься в пам’ять девайса, і змінити його не бачиться можливим. Він прив’язаний до самого пристрою, а в стільниковій мережі він використовується як один з ідентифікаторів обладнання. Якщо у апарату є підтримка двох сім-карт, то і imei буде два. Він призначений для відстеження апарату і його блокування дистанційно в разі його крадіжки або втрати.

Процес пошуку смартфона по imei реалізований в кілька етапів. Після подачі запиту в поліцію з наданням пакету документів на смартфон вони формують запит стільниковим операторам, включаючи imei. Представники компанії відшукують його в своїх базах, а також з’ясовують поточного власника сім-карти, яка на даний момент використовується в ньому. Всі дані надходять в правоохоронні органи, де і відбуваєтьсяРозгляд.

Представники поліції відшукують власника використовуваної на даний момент сім-карти, щоб відшукати користувача апарату на поточний момент. Поліція користується цим способом тільки у виняткових випадках, коли пошук телефону має дуже велике значення.