Як самостійно зробити сайт на безкоштовному конструкторі сайтів

2-16-2018

У наш десятиліття соціальних мереж більшість закладів, підприємців і блогерів мають свої профілі або групи, в яких успішно рекламують свої послуги та розповідають про себе світу. Наприклад, «Instagram», «Фейсбук», «ВКонтакте» дозволяють показувати свої товари, бути легко доступними для пошуку або просто публікувати свої думки і творчість. Але мати хоча б простий справжній сайт, крім акаунтів в соцмережах, залишається все так само корисно для самих різних цілей.Рекомендую замовити разработка сайта на Symfony

На щастя, щороку з’являється все більше онлайн-конструкторів, які дозволяють будь-якому охочому створити свій власний сайт, навіть не володіючи програмуванням і не сплачуючи веб-студії за розробку.Хлопець за ноутбуком

Конструктори сайтів були названі так неспроста: на них збирати свій сайт так само легко, як грати з звичайними дитячими конструкторами. Зручність полягає в тому, що ви не створюєте з нуля кожен блок, а берете готові і маєте так, як вам зручно.

Як вибрати відповідний конструктор і як визначити, який сайт краще створити собі? Все залежить від ваших цілей, терміновості і переваг.

Особистий сайт-візитка
Коли у вас багато профілів в різних соцмережах, і ви не знаєте, яку посилання на них вказати в графі «сайт», буде ефектним рішенням створити для цього маленький сайт-візитку, на якому зібрана вся ключова інформація про вас. Це додасть вам солідності в очах потенційних покупців або шанувальників вашого таланту. А якщо ви, навпаки, уникаєте з’являтися на будь-яких соціальних ресурсах, то таке рішення і зовсім вас виручить. Ось кілька сервісів, на яких можна безкоштовно зробити сайт-візитку:

About.me — мінімалістичний сайт, який з’явився в 2010 році спеціально для створення безкоштовних особистих сторінок. Тут ви можете вказати всі свої контакти і профілі в соцмережах, коротко розповісти про себе і вибрати просте оформлення. About.меИнтерфейс тут тільки англійською мовою, але навіть при самих базових знаннях шкільного «інгліша» тут все інтуїтивно зрозуміло . На безкоштовному тарифі ви отримуєте особисту посилання типу about.me/vashe_imya на необмежений термін.
Uid.me — більш новий аналог російською мовою, в якому можна робити все те ж саме. uid.меАдрес сторінки вийде за типом uid.me/vashe_imya. Якщо простий сайт-візитка з базовою інформацією про вас – це те, що потрібно, то рекомендуємо спробувати.
Публікація окремої статті
Буває, що у вас є що терміново розповісти світу — наприклад, ви написали статтю, яку просто ніде опублікувати, а для стіни в соцмережі вона занадто велика і містить картинки. На цей випадок є прекрасні сервіси для безкоштовної публікації статей, які не обов’язково вести постійно, як ведуть особистий блог. Тут ви можете просто разово розмістити свій матеріал і дати на нього посилання всім бажаючим.

Яндекс Дзен — тут максимально простий редактор тексту без зайвого оформлення. Тільки заголовки, абзаци, картинки з підписом, карти і вставка постів з соцмереж (Instagram, «ВКонтакте», Facebook, Twitter). Яндекс ДзенУдивительно, але цим сервісом можна не тільки безкоштовно користуватися, але і заробляти відрахування за часто читаються статті!
Medium — англомовний аналог Яндекс Дзена, який з’явився раніше останнього і вже отримав велике визнання у всьому світі. Тут інтерфейс тільки англійською мовою, але з його допомогою можна створювати статті для російського читача. Радує стильний і швидкий дизайн адаптується під будь-який пристрій – вашу статтю буде однаково зручно читати і на звичайному ПК, і з екрану смартфона. Читачі також можуть залишати коментарі