Не включається планшет, що робити?

14

Ще вчора з планшетом все було в порядку, а сьогодні ви раптом виявили, що він ніяк не хоче включатися. У чому ж причина? і, що головне, як “повернути друга до життя”? про це далі.

Рекомендації для власників планшетів на android

Уважно вивчіть зовнішній вигляд планшета. Виявлення різного роду механічних пошкоджень може вказувати на те, що пристрій кидали, і саме через це воно перестало включатися. Справитися з проблемою в даному випадку допоможе лише звернення в спеціалізований сервісний центр.

  • поставте планшет на зарядку. Цілком ймовірно, що саме повна розрядка батареї є причиною, по якій пристрій відмовляється подавати “ознаки життя”. Якщо планшет не реагує на зарядку протягом години, проблема або в батареї, або в зарядному пристрої, або в роз’ємі для підключення зарядки. По можливості спробуйте зарядити гаджет іншим блоком. В іншому випадку доведеться звертатися в сервісний центр.
  • затисніть разом клавіші включення / блокування планшетного комп’ютера і збільшення рівня гучності. Потримайте кілька секунд. Ця комбінація в більшості випадків відповідає за скидання пристрою до заводських налаштувань або за його «аварійне» включення.
  • якщо попередній спосіб не допоміг, скиньте налаштування по-іншому. Для цього натисніть кнопку reset (зручно робити це за допомогою маленького гострого предмета).
  • якщо після виконаних маніпуляцій планшет так і не включився, в домашніх умовах, при відсутності відповідних навичок ремонту подібної електроніки, ви його навряд чи відновите. Зверніться до професійних ремонтників для проведення діагностики та виконання відповідних відновлювальних заходів.

Поради щодо перевірки зарядного блоку, роз’єму і акумулятора залишаються аналогічними як для попереднього, так і для наступного випадку. Основна увага тут приділяється програмним проблемам.

  • затисніть разом кнопки виключення планшета і додому. Потримайте близько 10-15 секунд і відпустіть. Натисніть кнопку включення. З’явилося фірмове яблуко? відмінно, планшет скоро завантажиться.
  • спробуйте відновити працездатність свого ipad через програму itunes. Для цього підключіть пристрій до комп’ютера/ноутбука через відповідний кабель і запустіть згадану програму. Натисніть разом кнопки включення ipad і додому. Дочекайтеся, поки на дисплеї планшета з’явиться фірмовий логотип і меню режиму відновлення. Програма запропонує відновити або оновити систему. Вибирайте другий варіант і чекайте наступного оповіщення. Якщо через 15-20 хвилин itunes не повідомить нічого втішного, повторіть перераховані дії в тому ж порядку.

Домашні реанімаційні методи не допомагають? залишається лише звертатися в сервісний центр.

Якщо спроби зарядити батарею і після цього включити планшет не увінчалися успіхом, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

  • натисніть і потримайте близько 30 секунд кнопку, що відповідає за включення планшета.
  • натисніть і потримайте не менше 15 секунд кнопки включення і підвищення рівня гучності. Продовжуйте тримати кнопки натиснутими, навіть якщо на екрані планшета з’явилася будь-яка емблема.
  • відпустіть кнопки через мінімум 15 секунд, почекайте близько 10 секунд, а після спробуйте знову включити планшет.виконавши перераховані вище дії, ви повністю вимкніть пристрій і повторно його включите, виключивши плутанину в режимах роботи / сну / глибокого сну і т. П.

Якщо пристрій запустилося, відсутність реакцій на попередні спроби включення може свідчити про сильну розрядку акумулятора. Дайте йому зарядитися мінімум на 40%, встановіть останні оновлення і не ігноруйте цей момент в майбутньому.