У режисера сиквела є плани на трилогію “веном»

18

«веном 2″ зараз йде в кінотеатрах, і хоча продовження вийшло зовсім недавно, питання про третій фільм серії вже піднімалося – і режисер енді серкіс каже, що у нього є ідеї для потенційного третього фільму в майбутній трилогії.

Хоча серкісу визнає, що третій фільм поки що не анонсували офіційно, в розмові з cbr він визнав, що було б «приголомшливо» попрацювати над ще однією частиною. Режисер пояснив, що сценарист келлі марсел і зірка том харді «думали про трилогію». “вау, це дійсно приголомшливе питання”, – сказав серкіс, коли його запитали, чи захоче він повернутися для роботи над третім фільмом.

Я не впевнений, що зможу відповісти на всі питання, але можу сказати, що я чудово провів час, створюючи продовження, що… Якщо він добре покаже себе, звичайно, буде ще один [фільм]! було б чудово попрацювати над продовженням.

Нам просто потрібно подивитися, що станеться. Але так, я маю на увазі, у мене є кілька власних ідей, але я, безумовно, не маю сміливості викласти їх прямо зараз.

Час покаже, чи вийде триквел, але якщо касові збори «венома 2» будуть важливим фактором при прийнятті рішення, то, схоже, така можливість є. Sony pictures вказали, що фільм тільки в сша точно збере 71,3 мільйон доларів за перші три дні прокату.