Треба брати: автор nier: automata оцінив демонстрацію стильного екшену project eve для playstation 5

85

Нова демонстрація екшену project eve від корейської студії shift-up , який був анонсований до виходу на playstation 5 під час онлайн-презентації playstation showcase 2021 , викликала зрослий інтерес з боку гравців. В першу чергу глядачі відзначили якісну графічну складову і привабливу зовнішність головної героїні на ім’я ів.

Не обійшов своєю увагою презентацію і знаменитий японський геймдизайнер еко таро , найбільш відомий по створенню гучного рольового екшену nier: automata , що запам’ятався багатьом гравцям сексапільною дівчиною-андроїдом 2b.

На своїй сторінці в twitter розробник опублікував гранично коротке повідомлення з посиланням на новину про project eve, в якому було всього лише одне слово – “беру”. Схоже, що автор nier: automata натхненний новим показом екшену від корейських розробників.

У project eve гравцям належить битися з невідомими інопланетними загарбниками і повернути людству контроль над землею, полеглої після світового колапсу. Проект створюється на движку unreal engine 4 з використанням технології 3d-сканування високої чіткості і системи захоплення рухів. Автори позиціонують його як aaa-тайтл.