Розкрито, як перенесення змінив фільм «доктор стрендж 2: в мультивселенной безумства»

29

Спочатку запланований до випуску в травні 2021 року, сиквел «доктора стренджа» був перенесений на листопад, а потім на березень 2022 року. Пізніше реліз змістили ще на пару місяців.

Враховуючи, що головний герой бенедикта камбербетча зіграв важливу роль у «людині-павуку: немає шляху додому» , який безпосередньо пов’язаний з його прийдешнім сольником, команди сценаристів тісно працювали разом.

Варто зауважити, що «мультивселенная безумства» вирушила на масштабні перезйомки після того, як закінчилося виробництво «немає шляху додому» . В інтерв’ю variety сценаристи кріс маккенна і ерік соммерс пояснили, як затримки кінокоміксу вплинули на події тріквела «людини-павука» . За їхніми словами, доктор стрендж спочатку повинен був знати більше про мультивселенной.

Ми фактично працювали над тим, що відбувається в «докторі стрендж 2» , і намагалися включити це в наш сценарій. Коли ми почали писати, [стрендж] не з чуток знав, як небезпечно лажати з такими речами. Потім ми змінили його, щоб він став людиною, яка не так багато знає про мультивселенной. З’явився страх перед невідомим. У будь-якому випадку, голос розуму звучав: “не варто змінювати долю окремої людини” , а пітер паркер був досить наївний, щоб сказати: “чому б і ні? чому ми не можемо врятувати цих людей?»