У росії і країнах снд стартувала передреєстрація мобільної рольової онлайн-гри lineage 2m

21

Видавець і розробник ncsoft спільно з компанією «іннова» оголосив про старт попередньої реєстрації мобільної багатокористувацької рольової гри lineage 2m на території росії і країн снд.

Джерело зображень: ncsoft

Оформити заявку на передреєстрацію можна або на офіційному сайті lineage 2m, або в цифровому магазині play маркет. У російському регіоні app store сторінки проекту поки немає.

В якості бонусу за проходження процедури покладаються внутрішньоігрові предмети (вони стануть доступні після запуску lineage 2m):

  • 200 тис. Аден;
  • 500 зарядів душі (за передреєстрацію через магазин);
  • 2 карти класу високої якості (11 разів).

Повідомляється, що lineage 2m позиціонується в якості спадкоємиці lineage 2. У грі обіцяють тривимірну графіку, підтримку технології обробки зіткнень, безшовне завантаження і відкритий світ з битвами на 10 тис.чоловік.

” я чув про любов і інтерес, яку російські гравці проявляють до lineage 2. Ми офіційно представляємо мобільну версію гри на російському ринку і покладаємо на неї великі надії», — заявив глава lineage 2m global business сім синбо (sim seung-bo).

Lineage 2m створюється для пристроїв на базі ios і android. Крім того, російські користувачі зможуть зіграти в проект через кроссплатформенний сервіс purple від самої ncsoft.

Lineage 2m дебютувала в листопаді 2019 року на території південної кореї, а в березні 2021-го дісталася до тайваню і японії. Терміни виходу в інших регіонах не розголошуються. У росії грою займається»іннова”.