Redbox розширює дистрибуцію свого потокового додатка на консолях playstation 5

17

Redbox оголосила, що їх потокове додаток тепер буде сумісним з консолями playstation 5. Додаток буде доступний для скачування безкоштовно. З його допомогою користувачі отримають доступ до тисяч відео за запитом з підтримкою реклами (avod) поряд з більш ніж 100 безкоштовними каналами.

Redbox також оголосила, що потокове додаток redbox скоро буде доступний і на консолі playstation 4.

Кріс йейтс, генеральний директор redbox on demand, сказав наступне про майбутню інтеграцію програми.

ми дуже раді, що наш додаток тепер доступний на playstation 5. У нас так багато цікавого контенту, і ми постійно додаємо нові фільми і телешоу, а також безкоштовні телеканали. Я знаю, що користувачі playstation 5 знайдуть щось, чим можна насолодитися на redbox, який скоро буде доступний і на playstation 4.

Redbox є провідним місцем для доступних нових фільмів з більшою кількістю способів перегляду, ніж будь-який інший постачальник домашніх розваг. Додаток дозволяє користувачам орендувати і підбирати нові фільми або купувати їх, щоб володіти ними назавжди. Додаток також надає користувачам доступ до безкоштовної потокової передачі фільмів за запитом.

Сервіс on-demand дозволяє користувачам вибирати з сотень фільмів і телешоу для перегляду з рекламою. Крім того, користувачі програми можуть підключитися до безкоштовного live tv для популярних каналів з фільмами, спортом, новинами, музикою і багатьом іншим.