Як поміняти імя в Телеграмі: робота з особовим аккаунтом і контактами

944

Від автора: здрастуйте, дорогі читачі. Месенджер Telegram стрімко завойовує медійний простір і вважається одним з найпопулярніших кроссплатформенних додатків. Аналітики і розробники відзначають численні переваги нового месенджера: простоту, зрозумілий інтерфейс, зручну новинну стрічку груп.

Як поміняти імя в Телеграмі: робота з особовим аккаунтом і контактами

І все ж, незважаючи на легкість інтерфейсу, у деяких користувачів виникають труднощі. Як поміняти ім’я в Телеграмі? У статті ми розберемо основні кейси налаштувань програми та вкажемо, як на комп’ютері і на айфоне змінити ваше ім’я та прізвище.

Ви ще не відмовилися від Viber і WhatsApp? Запевняємо, як тільки ви розберетеся у налаштуваннях месенджера, про який ми говоримо, то відразу видаліть старі програми з гаджета і значно розширите пам’ять свого пристрою! Приступимо?

Русифікація

Розробники Telegram не стали сильно заморочуватися, зробивши налаштування лише на семи мовах. Як не дивно, але російської мови — немає! Користувачів запевняють, що це справа часу, а поки більшість використовують англійську. І все ж, якщо ви губитеся в термінології і не знаєте значення деяких слів, ми рекомендуємо вам відкласти словник і русифікувати месенджер! Як це зробити?

Скористайтеся мовними роботами, розробники вже активно просувають Telegram-ботів, а тут ви не тільки знайдете перелік мов, але й зможете проконсультуватися з адміністратором. Зверніть увагу, що якщо ви власник платформи Windows Phone, то змінити мову вам не вдасться.

Створюємо профіль в Telegram

В особистому акаунті месенджера Telegram немає даних, які ви не змогли б змінити про себе, і в першу чергу це стосується вашого імені! Username — ваш нік (ім’я), який ви придумуєте самі, виходячи з рекомендацій розробників. Вимоги до нікнейму (username):

вибраний нікнейм повинен бути написаний латинськими літерами і мати кількість знаків не менше п’яти;

ім’я повинно бути унікальним, для досягнення оригінальності вашого ніка можна використовувати цифри і нижнє підкреслення;

розмір символів не грає значення, так як програма не володіє чутливістю до регістру символів. Наприклад, якщо у пошуку контактів ви введете «VLADimir» або «Vladimir», то сервіс знайде обидва варіанти.

Якщо у вас є своє унікальне ім’я, і воно закріплено за вами на різних майданчиках — у соціальних мережах і на сайтах — то ви сміливо можете звернутися до адміністрації Telegram і попросити закріпити його за вами. У зверненні обов’язково вкажіть посилання на ваші профілі в Instagram, Twitter або Facebook.

Зверніть увагу, що завдяки вашій нікнейму вас можуть знайти не тільки люди з вашого списку контактів, але і багато інших. Єдине обмеження — сторонні не можуть бачити ваш номер телефону!

Як змінити ім’я на айфоне або іншому смартфоні

Зміна імені в мобільній версії Telegram не вимагає спеціальних знань, логічний ряд кроків цілком очевидний навіть новачкові.

Вибираємо розділ «Налаштування» (Settings).

Перед вами відкривається меню з особистими даними, щоб ввести нове ім’я (username) вибираємо необхідний нам пункт і вносимо зміни згідно з рекомендаціями розробників. Таким же чином можемо змінити нік.

Для збереження змін натисніть в правому верхньому куті символ у вигляді галочки.

У листуванні в чатах часто можна зустріти питання: «чи Можна змінити ім’я користувача на ios і на айфоне?» Це можна зробити як на андроїд, так і на айфоне. Однаковий функціонал і інтерфейс для двох версій дозволяє вам не плутатися при переході від однієї платформи на іншу!

Як змінити ім’я та прізвище на комп’ютері

Не секрет, що Telegram користуються в основному власники гаджетів, в рідкісних випадках додаток скачують на комп’ютер. Розповідаємо, як змінити нікнейм в комп’ютерній версії. Відкрийте месенджер і клацніть на меню.

Як поміняти імя в Телеграмі: робота з особовим аккаунтом і контактами

Вибираємо розділ «Налаштування» (Settings). У правій частині вікна з’явиться меню з особистими даними.

Як поміняти імя в Телеграмі: робота з
особовим аккаунтом і контактами

Щоб ввести нове ім’я (username) вибираємо необхідний нам пункт з розділу «Info» і вносимо зміни.

Як поміняти імя в Телеграмі: робота з особовим аккаунтом і контактами

Натискаємо кнопку «Save».

Як поміняти імя в Телеграмі: робота з особовим аккаунтом і контактами

Внесення змін в браузерній версії абсолютно ідентично, спочатку натискаємо кнопку у вигляді 3-х смужок, потім відкриваємо розділ «Налаштування» (Settings) і повторюємо шлях.

Як змінити ім’я контакту

Іноді хочеться змінити не лише своє ім’я, але й присвоїти оригінальні найменування людям зі списку спілкування. На комп’ютері це робиться так.

Натисніть ім’я контакту правою клавішею комп’ютерної миші.

Відкрийте потрібний профіль і знайдіть у правому верхньому куті функцію «Редагувати».

Введіть нове ім’я.

А на смартфонах трошки по-іншому.

Зайдіть в чат з потрібним співрозмовником.

Натисніть на його аватар і потім на три точки в правому верхньому куті.

Виберіть «Змінити».

Зауважимо, що зміни вашого імені в месенджері ніяк не відіб’ються на вашому особистому листуванні, всі бесіди і повідомлення збережуться в колишньому режимі!

Впевнені, наші рекомендації були корисні і допомогли вам легко внести зміни в Телеграмі. Успіхів в освоєнні нових додатків і до наступних зустрічей!