Прес-рендери розкрили подробиці про смартфони pixel 6 і pixel 6 pro

13

На 19 жовтня компанія google запланувала презентацію, в ході якої будуть представлені смартфони сімейства pixel 6. Сьогодні популярний блогер еван бласс (evan blass), також відомий як @evleaks, оприлюднив добірку прес-зображень, повністю розкривають дизайн апаратів.

Тут і нижче зображення @evleaks

У сімейство увійдуть базова версія pixel 6 і більш продуктивна модифікація pixel 6 pro. Як можна бачити на зображеннях, пристрої отримають дисплей з вузькими рамками і невеликим отвором по центру у верхній зоні для одинарної фронтальної камери.

Повідомляється, що в тильній частині моделі pixel 6 pro розташується потрійна камера з 50-мегапіксельним основним блоком, 12-мегапіксельним модулем з ультраширококутною оптикою і 48-мегапіксельним телефотоблоком.

Апарати серії отримають фірмовий чіпсет google tensor флагманського рівня і дисплей з частотою оновлення до 120 гц. У правій бічній частині розташуються фізичні кнопки управління.

Базовий варіант нібито отримає до 8 гбайт оперативної пам’яті, флеш-накопичувач місткістю до 256 гбайт і акумулятор ємністю 4600 ма * ч. Версія pixel 6 pro буде нести на борту до 12 гбайт озу, накопичувач об’ємом до 512 гбайт і батарею на 5000 ма * ч. Обидва пристрої зможуть працювати в стільникових мережах 5g.