Openrgb

27

openrgb-єдиний центр управління rgb-підсвічуванням всіх пристроїв комп’ютера. одна програма, що замінює собою ряд фірмових програм від виробників пристроїв. Вільний, кроссплатформенний проект.

Практично кожен елемент сучасного домашнього комп’ютера може мати rgb-підсвічування. Мова в першу чергу про комп’ютери геймерів, в кожен пристрій яких вбудовано rgb. Недобре, якщо для управління цим господарством доводиться встановлювати окрему програму для кожного пристрою. Кілька програм від’їдають дорогоцінні ресурси, можуть конфліктувати між собою і взагалі незручно. Openrgb покликана виправити ситуацію і замінити собою всі інші програми для управління rgb-підсвічуванням.

Список підтримуваних пристроїв.

інтерфейс openrgb

В інтерфейсі програми перераховані підтримувані пристрої. Користувач може вибрати кожен з них і налаштувати колір підсвічування і супутні параметри. Доступна як індивідуальна настройка кожного пристрою, так і загальні параметри, що синхронізують підсвічування всіх пристроїв системи.

Openrgb може бути розширений за допомогою сторонніх плагінів. Це дозволить включити в програму нові функції, а також взаємодіяти зі стороннім програмним забезпеченням.

Можна завантажити openrgb для windows і gnu / linux. Доступні, в тому числі, і вихідні коди, завдяки яким досвідчений користувач зможе внести необхідні коригування і ще краще налаштувати програму під свої потреби.