Skype доповнюється новою опцією

214

До кінця поточного місяця Microsoft доповнить програму Skype опцією запису відеодзвінків, про що компанія зробила офіційне повідомлення.

До цього часу користувачі здійснювали записи потрібних бесід із застосуванням сторонніх інструментів.

Довгоочікувана опція

Зроблені записи зберігаються в хмарному сервісі, а їх доступність стане можлива на будь-яких пристроях під управлінням найбільш поширених операційних систем. Зберігається запис буде мати так званий мозаїчний відеоряд з числа всіх, хто брав участь у цій розмові. Під час бесіди користувачам буде доступна можливість створювати скріни екрану, які також зберігатися у відео. З початку процесу запису всі співрозмовники обов’язково отримають повідомлення про це.

Інструмент запису анонсований в скайпі через близько 15 років з початку роботи месенджера. До цього користувачі вимушено користувалися стороннім функціоналом. Крім цього, розробники «Майкрософт» проводять тестові випробування нових технологічних режимів для любителів створювати відеоконтент. В результаті видеоблогеры зможуть впровадити в скайп програми для потокового відео.

Оновлена версія 8.0

Головним посланням Microsoft крім появи функції запису, все-таки став анонс нового оновлення скайпу до версії 8.0. Розробники розповіли, що попередня версія 7.0, яка більше сприймається як скайп класичного виду, зупиняє роботу з першого осіннього дня. Компанія сподівається, що до цього моменту всі зможуть вчасно оновити програму.

В оновленому скайпі версії 8.0 заявлена функція відеозв’язку якості HD. При цьому не має значення, яким пристроєм користуються учасники розмови. У систему обміну особистими посланнями додаються нові мітки з ім’ям власника аккаунта і символу @. Їх завданням є привернути увагу певної учасника спільної бесіди.

В чатах додаються свої галереї медіаконтенту, які зроблять простіше пошук пересилаються раніше інтернет-посилань, зображень, файлів між співрозмовниками групи. В оновленому варіанті Skype користувачі отримають можливість здійснювати пересилку файлів розміром до 300 Мб. При цьому версія 8.0 в порівнянні з 7.0 не передбачає ведення особистих бесід в рамках одного окремого вікна. Додатково розробники «Майкрософт» займається розгортанням нового скайпу для айпадів.

Нововведення не для всіх

Додатково Microsoft впроваджує та інші нововведення, якими поки зможуть користуватися не всі. У число «секретних» інструментів, наприклад, включена функція відмітки про прочитання, яка дає можливість переглянути, хто конкретно прочитав користувальницьке послання. Така опція стане в нагоді для використання в групових чатах.

Ще вводяться приватні версії аудіовикликів, листувань, переданих файлів з використанням наскрізного шифрування. У таких чатах текстові послання і повідомлення будуть приховані. Плюс до всього в Skype додали можливість відправки запрошень для реєстрації в додатку, а також організації масових запрошень розсилок для приєднання до загальної бесіді певним користувачам або їх групі.

Джерело: http://3das.com.ua/