Mijia air purifier 4 pro-розумний очищувач повітря за $199

11

Компанія xiaomi оновила лінійку фірмових очищувачів повітря, представивши mijia air purifier 4 pro. За своїм дизайном новинка майже не відрізняється від попередньої моделі, але може похвалитися підвищеною продуктивністю і більш якісним очищенням повітря по ряду показників.

Очищувач повітря mijia air purifier 4 pro має cadr твердих частинок до 500 м3 / год і може поставляти 8330 літрів чистого повітря на годину. Показник cadr формальдегіду досягає 200 м3/год, забезпечуючи ефективність очищення до 95,37% за одну годину роботи. При цьому заявлений час видалення альдегіду в новому очищувачі збільшився на 185%. Що стосується продуктивності новинки, вона здатна за три хвилини обробити весь об’єм повітря кімнати площею 10 квадратних метрів.

Розмір фільтруючого елемента mijia air purifier 4 pro збільшений і включає п’ять шарів. Також став більше обсяг відсіку для активованого вугілля, що дозволяє проводити його заміну один раз в дев’ять місяців. Крім того, в фільтруючому елементі очищувача повітря використовується антибактеріальне і противірусне подвійне покриття, здатне інактивувати до 99,99% золотистого стафілокока, кишкової палички і вірусу h1n1.

Mijia air purifier 4 pro оснащений oled-дисплеєм з відображенням даних pm2, 5-концентрації зважених твердих мікрочастинок і найдрібніших крапельок рідини в режимі реального часу. Також на корпусі пристрою є триколірна світиться смуг, що інформує про якість повітря в приміщенні.

Очищувач повітря mijia air purifier 4 pro вже доступний для попереднього замовлення за ціною $199.