У спільнот «Вконтакте» зявився новий засіб для продажу товарів

248

Від автора: «Вконтакте» розширив торговий функціонал соціальної мережі за рахунок запуску програми для спільнот. З його допомогою адміністратори груп зможуть створити справжній інтернет-магазин. У найближчому майбутньому в додатку з’явиться можливість інтеграції популярних платіжних систем.

Представники соцмережі повідомляють, що додаток «Магазин товарів» призначене, насамперед, для тих посередників, які вже використовують «Товари Вконтакте». Дані про асортимент інтернет-магазин буде отримувати з цього модуля.

За допомогою нового додатку члени спільноти зможуть сортувати каталог товарів за кількома показниками, перейти в картку вибраного продукту і ознайомитися з його характеристиками. А також через один замовлення придбати відразу кілька товарів і розрахувати їх вартість разом з доставкою.

Адміністративна частина «Магазину товарів» дозволяє менеджерам вибудувати правильну модель взаємин з клієнтами з допомогою внутрішньої CRM. Крім цього в додатку реалізовано функціонал для відстеження залишків товарів.

«Магазин товарів» доступний в платну та безкоштовну варіантах. Платна версія включає в себе всі базові функції, а також інструменти для установки властивостей товарів, можливість розміщення окремих гіперпосилання на кожен продукт, фільтрацію каталогу по вартості і інші «просунуті» торгові кошти.