Електричний mercedes eqe ev: 751 сила і 1020 нм

12

В рамках мюнхенського автосалону iaa mobility 2021 відбулася презентація електричного седана mercedes eqe ev. Він здатний видавати до 751 кінської сили і розганятися до сотні за 3,4 секунди. Виробник також приділив багато уваги звучанню транспортного засобу.

Усередині mercedes eqe ev працюють пара електромоторів – по одному на передній і задній осі. За замовчуванням автомобіль видає 649 кінських сил і крутний момент 949 нм, але його можна розігнати за допомогою режиму race start до 751 «конячки» і 1020 нм. Максимальна швидкість буде обмежена на рівні 250 км/ч.

За автономність автомобіля відповідає акумулятор на 107,8 квтг. Виробник не уточнює подробиць про автономність, заявляючи лише про використання трьох режимів енергоспоживання: комфорт, спорт і спорт+. Перший націлений на максимальну відстань, яку здатний проїхати автомобіль, а другий і третій — на максимальну продуктивність. Підтримується швидка зарядка потужністю до 200 квт. Крім того, система може підготувати акумулятор відповідно до заданого маршруту для найбільш ефективної зарядки після прибуття.

Центральна панель складається з трьох величезних дисплеїв, об’єднаних в один. Виробник заявляє про використання просунутої аудіосистеми для створення автентичного звучання «реву» мотора під час їзди. Буде передбачено кілька режимів такого звукового супроводу.

Ціна і терміни надходження eqe ev поки не повідомляються. На тій же виставці був представлений і електричний “гелендваген”.