Гравці знайшли лист з вибаченнями від cd projekt red в the witcher 3

26

Всі ми пам’ятаємо, як деякий час тому компанія cd projekt red не раз публічно вибачалася перед гравцями. У студії визнавали, що cyberpunk 2077 не показали на консолях минулого покоління; що фактично обдурили гравців і зовсім не виправдали їх завищені очікування. Проте, після виходу гри пройшло більше року, і геймери пробачили студії всі помилки. Звичайно, ніхто не упускає можливості знову “потролити” її за провал року, проте вибачення були прийняті.

чого б не чекали від кіберпанку гравці, з часом вони зрозуміли, що в cdpr працюють такі ж люди з такими ж проблемами, як і у них, і якщо після однієї, нехай і великої помилки, робити так, щоб розробники збанкрутували, в майбутньому продовження легендарного відьмака не буде.

Так вийшло, що саме в відьмаку 3 недавно виявили пророче послання від cdpr під назвою “лист з вибаченнями”. Воно з’являється, коли по ходу однієї з місій гравець не знаходить матеріалів для створення меча “укол провини”. Відбувається це через дуже рідкісного бага, що руйнує скриню з мечем і все його вміст.

Як ви можете побачити знизу, в листі розробники з сі-ді-піар (cd projekt red) кажуть, що всі ми робимо помилки, людям властиво помилятися. Якщо що-небудь зламалося, це потрібно полагодити, адже головне в житті – це вчитися на цих самих помилках. Завершальними рядками стає думка, що якщо хтось постраждав з вини cdpr, стороні покладається компенсація: сі-ді-піар не творить зла.