Новий проект закону: вхід в соціальні мережі тільки за паспортами!

243

Від автора: у Держдуму буде направлений на розгляд проект закону, в якому вводиться заборона на відвідування та реєстрацію соціальних мереж підлітками, які не досягли 14 років. За порушення цього обмеження пропонується стягувати штраф з соціальних ресурсів, так і з батьків.

Депутат Законодавчих зборів Ленінградської області розробив новий проект закону. У ньому автор пропонує заборонити відвідування та реєстрацію соціальних медіа дітям, вік яких менше 14 років.

Для дотримання цього обмеження адміністрації соціалок повинні будуть перевіряти паспортні дані своїх користувачів. Причому мова йде не тільки про росіян, але і про громадян інших держав. За недотримання цієї норми власників соцмереж планується штрафуватимуть на 300 000 грн.

За законопроектом, у користувача може бути тільки одна персональна сторінка в соціальній мережі. При цьому вона повинна бути підписана» справжнім ім’ям і прізвищем власника.

Користувачі, яким меньше18 років, не мають права вступати в співтовариства, на сторінках яких публікується «дорослий» контент. За недотримання цього правила пропонується стягувати з батьків штраф.