Чому “пірати карибського моря 6” не можуть вбити джека горобця

18

З тих пір як в 2003 році в кінотеатрах вийшов перший фільм « пірати карибського моря » з підзаголовком « прокляття чорної перлини », центром уваги став джек горобець у виконанні джонні деппа. Персонаж навіть викликав занепокоєння керівників disney перед випуском картини, так як продюсери думали, що манірність деппа не сподобається цільовій аудиторії.

По ходу розвитку саги все більше уваги приділялося джеку – настільки, що після виходу третьої частини персонажі орландо блума і кіри найтлі зовсім були зміщені навіть не на другий план, і це стало причиною того, що майбутні фільми отримували все менш теплі відгуки. Незважаючи на це, четверта частина “на дивних берегах ” зібрала понад мільярд доларів в прокаті; зрозуміло, рішення тримати джека горобця в центрі уваги збереглося-до тих пір, поки касові збори і особисте життя деппа не змінилися на гірше.

П’ята частина, ” мерці не розповідають казки “, виявилася ще менш успішною за всіма параметрами, і, всупереч судовому процесу деппа з колишньою дружиною ембер херд, актор був виключений з франшизи. Незважаючи на те, що джека горобця більше немає, це не означає, що фільми можуть його вбити, і це створює практично унікальну проблему для майбутнього всесвіту.

смерть рідко буває постійною в “піратах карибського моря»

Найочевидніша причина, по якій фільми” пірати карибського моря » не можуть вбити джека горобця-це те, що тут, здається, ніхто не вмирає назавжди, і відродження барбосси в “скрині мерця ” і джека в ” на краю світу », а також повернення дейві джонса в «мерці не розповідають казки» є тому підтвердженням. Гірше ще те, що смерть такої фігури, як джек воробей, безумовно буде сприйнято фанатами як невірний напрямок в оповіданні.

смерть джека може дати фанатам помилкову надію

Хоча повне ігнорування джека було б досить кричущим для будь-якого проекту у всесвіті « піратів », де майже всім відомо про персонажа, згадка про його смерть за кадром, ймовірно, змусить фанатів припустити, що це, як вже згадувалося, було неправильне рішення – і камео персонажа є неминучим. Є відчуття, що такий розклад ще більше розлютить шанувальників джека горобця і джонні деппа, а якщо такого не буде – можливі звинувачення, що франшиза просто намагається приховати його відсутність.

джек воробей все ще потрібен ” піратам карибського моря»

Крім джонні деппа, франшизі потрібен джек воробей, щоб підтримувати привабливість для аудиторії, про що свідчить його недавня поява у відеогрі sea of thieves . Таким чином, франшиза “пірати карибського моря ” потрапила в прийом, де згадка горобця у виконанні деппа навіть в контексті, що він помер за кадром, сприятиме спекуляціям про його повернення на екрані, але відсутність згадки може привести фанатів в лють.

Можна сказати, що в даному випадку немає третього варіанту або золотої середини, оскільки джек занадто відомий в рамках всесвіту, щоб персонажі просто ніколи його не згадували. Оригінальні фільми створили світ, в якому піратство зосереджено на одній людині, і повне ігнорування буде відчуватися дуже дивно – навіть у майбутньому приквелі-перезапуску.

«пірати карибського моря 6 “може не спрацювати без джека горобця

Занадто впізнаваний, щоб шукати іншого актора, занадто важливий, щоб ігнорувати, занадто ризикований, щоб згадувати і викликати помилкову надію, і занадто непереможний, щоб убити за кадром – ось чому майбутнє франшизи” пірати карибського моря ” неможливо уявити без джека горобця. Малоймовірно, що всесвіт зможе розвиватися без його участі в тій чи іншій формі, будь то мовчазне камео або роль наставника.

Інше питання полягає в тому, чи потрібен тоді взагалі голлівуду новий фільм « пірати карибського моря », але, очевидно, керівники disney амбітні, і мають намір розвивати серіал далі – нехай і, на превеликий жаль, без улюбленого персонажа джонні деппа. Принаймні, на даний момент.