Biostar показала фрагменти материнських плат valkyrie і racing z690 для intel alder lake

14

компанія стала першою, хто представив свої майбутні продукти з роз’ємом lga1700.

Поки немає ніяких ознак майбутнього випуску нових сокетів від asus, gigabyte або msi, але biostar готова показати свої нові материнські плати для серії процесорів intel alder lake. Biostar не підтвердила специфікації або навіть повний дизайн своїх нових материнських плат, але ми дізналися, що вони з серій valkyrie і racing. Що також неясно, так це яку оперативну пам’ять будуть підтримувати плати, ddr4 або ddr5, про що важко здогадатися з опублікованого тизера. Однак ми можемо припустити, що valkyrie, яка є флагманською серією, може вимагати нового стандарту пам’яті.

Для процесорів core 12-го покоління буде потрібно абсолютно новий прямокутний роз’єм під назвою lga1700. Ми дійсно можемо бачити частину сокета разом з його системою фіксації, яка схоже, відповідає витікаючої раніше фотографії нового процесора. Таким чином, це однозначно материнські плати z690.

Поряд з сокетом lga1700 і підтримкою пам’яті ddr5, серія z690 також стане першою споживчою серією, яка матиме інтерфейс pcie gen5 для пристроїв зберігання інформації наступного покоління і, можливо, майбутніх графічних процесорів.