Як прибрати нумерацію сторінок в ворді

10

Раніше ми розповіли про те, як ви можете пронумерувати сторінки в word, тепер хочемо розглянути зворотний процес. Так-так, з цієї статті ви дізнаєтеся, як забирається нумерація сторінок в ворді 2016. Насправді, інструкція підходить і для більш ранніх версій – лише інтерфейс програм трошки відрізняється – елементи можуть бути розташовані на тій же вкладці, але в іншому місці, тому проблем у вас виникнути не повинно.

У програми microsoft office word досить великий функціонал. На жаль, практично ніхто не приділяє часу його вивченню. А даремно. Завдяки певним можливостям можна автоматизувати деякі процеси – наприклад, сформувати заголовки в автоматичному режимі.

Як прибрати нумерацію сторінок в ворді 2007/2010/2013

Починаючи з версії 2007-го року існує два способи прибрати нумерацію на сторінках.перший полягає у використанні спеціальної функції, яка розташовується у вкладці «вставка». З нього і почнемо:

  1. переходимо на названу вище вкладку;
  2. знаходимо там кнопку з написом “номер сторінки”, один раз натискаємо по ній і чекаємо, коли відкриється невелике меню;
  3. натискаємо по підпункту ” видалити номери сторінок»;
  4. через кілька секунд нумерація автоматично віддалиться.

Як бачите, нічого складного немає-всього чотири дії і рівно стільки ж кліків, щоб прибрати нумерацію сторінок в програмі майкрософт ворд.

Ручне видалення нумерації сторінки в word

Якщо на певних сторінках вам все-таки потрібна нумерація, то її можна залишити. Как?

давайте розберемося: 1. Переходимо вгору (або низ) сторінки, номер якої ми хочемо видалити;

2. Двічі натискаємо лівою кнопкою миші по цифрі, після чого відкривається вікно редагування колонтитула (в нашому випадку-верхнього, тому що нумерація розташовується зверху);

3. Тепер просто видаляємо цифру, як звичайний текст і натискаємо на кнопку “закрити вікно колонтитулів” або на клавіатурі натискаємо ” esc»;

4. Готово, номер сторінки видалений-ту ж саму процедуру необхідно провести треба всіма сторінками, де нумерація не повинна відображатися.

У разі, якщо ви помилково видалили номер не на тій сторінці, відновити його можна тим же способом – клікнувши двічі в тому місці сторінки, де він знаходився і просто вписати його, як звичайний текст.

Якщо у вас документ складається з декількох розділів і підрозділів, вам доведеться повторювати процедуру для кожного окремо взятого розділу. Справа в тому, що видалення нумерації в першому розділі, жодним чином не позначається на другому та інших розділах – враховуйте це, щоб знову не повертатися до редагування документа.

В іншому ж, дійсно немає нічого складного. Запам’ятайте, як прибирати нумерацію сторінок в word, щоб надалі робити все це автоматично, а не за допомогою інструкцій на сайтах. Таким чином ви зможете заощадити дорогоцінний час.