Кооперативний хоррор-шутер gtfo залишить ранній доступ з патчем 1.0

20

Шведська студія 10 chambers оголосила про швидке закінчення етапу раннього доступу для кооперативного шутера від першої особи з елементами хоррору gtfo. Точна дата не уточнюється, але відбудеться це разом з виходом наступного великого оновлення 1.0.

У версії 1.0, крім нового оточення, нових інструментів комунікації і нової зброї, очікується поліпшений рендеринг, нова система анімації, покращений матчмейкінг і багато іншого. Деякі зміни ви можете побачити на зображеннях нижче.

” завдяки успіху gtfo в ранньому доступі, ми змогли збільшити нашу команду розробників і приділити кожній частині гри ту увагу, якої вона заслуговує. Гра буде мати дуже помітний перехід від раннього доступу до версії 1.0, багатшої за вмістом, але також і за якістю життя – такі речі — як покращений рендеринг скла, нові анімації від третьої особи, зручне колесо спілкування і більш реалістичне рух зброї. Дрібниці, але якщо скласти їх разом, то виходить дуже багато, і гра стає ще краще», — говорить ульф андерссон, генеральний директор компанії 10 chambers.

Як і було сказано на старті раннього доступу, ціна gtfo збільшиться. Відбудеться це 1 листопада 2021 року — за кілька тижнів до виходу оновлення 1.0. У сша гра буде продаватися за $39.99 (регіональна ціна для росії поки невідома).