У росії стартували продажі нової серії смарт-годин huawei watch gt

35

Компанія huawei оголосила про старт продажів на російському ринку відразу трьох нових моделей розумних годин: huawei watch gt 3 діаметром 46 мм і 42 мм, а також huawei watch gt runner для професійного заняття бігом.

Всі три новинки працюють під управлінням операційної системи harmonyos 2.1. Пристрої отримали більше 100 режимів тренувань, високу автономність і розширені можливості для моніторингу стану здоров’я користувача. Так, новий смарт-годинник забезпечує безперервне відстеження рівня кисню в крові (spo2), включає функції моніторингу рівня стресу, якості сну і менструального циклу, а також алгоритми відстеження сну huawei trusleep і фірмову технологію truseentm 5.0+, що підвищує точність вимірювання пульсу.

Huawei watch gt 3 підтримують опцію always on display (aod), оснащені обертається кнопкою з тактильним зворотним зв’язком, яка дозволяє переміщатися між іконками і масштабувати їх для зручності перегляду. Huawei watch gt 3 46 мм важать 42,6 грама при товщині 11 мм, а модель діаметром 42 мм — близько 35 грамів при товщині 10,2 мм.ремінці для смарт-годин представлені в двох варіантах: каучук і теляча шкіра.

Версія для любителів бігу huawei watch gt runner отримала вентильовану задню панель, виконана в легкому міцному корпусі з композитного волокна і важить 38,5 грама. Крім підтримки п’яти видів навігаційних систем і двохдіапазонного gps-приймача, новинка оснащена зовнішньою антеною для прийому сигналу з супутників. Крім цього, смарт-годинник має вбудований барометр, який попереджає про настання негоди при різких змінах атмосферного тиску і компас.

Всі моделі нової серії дозволяють відповідати на телефонні дзвінки і відтворювати музику через бездротові навушники. Huawei watch gt 3 з діаметром циферблата 46 мм здатні працювати без підзарядки до 14 днів, а модель watch gt 3 діаметром 42 мм — до 7 днів. Автономність huawei watch gt runner становить 14 днів у звичайному режимі роботи і до семи днів при інтенсивному використанні.

Всі три новинки надходять у продаж в росії з сьогоднішнього дня за наступними цінами: