Samsung sdi просуватиме акумулятори для електромобілів під маркою primx

22

Південнокорейська компанія samsung sdi явно не готова миритися зі статусом безликого постачальника тягових батарей для електромобілів, оскільки на цьому тижні вона оголосила про реєстрацію торгової марки «primx» (читається як «праймакс»), під якою відтепер просуватиме профільну продукцію. Упор робиться на якість, технічні характеристики і довговічність.

Джерело зображення: samsung sdi

Вже зараз торгова марка пройшла реєстрацію в південній кореї і європі, а скоро відповідна процедура буде завершена в сша. Створено окремий мікросайт, що розповідає про місію торгової марки та її філософію. Остання будується на трьох «китах» — «абсолютній якості», «видатної продуктивності» і «доведеному перевазі». Компанія зобов’язується забезпечувати найсуворіший контроль на всіх етапах виробництва і транспортування готової продукції, для виявлення дефектів у продукції будуть використовуватися алгоритми штучного інтелекту, а контроль якості буде здійснюватися по 500 параметрам.

Видатна швидкодія, за задумом авторів ідеї, буде забезпечуватися застосуванням прогресивних технологій і матеріалів при виробництві тягових батарей даної марки. Перевага над виробами конкурентів буде забезпечено технологією швидкої зарядки. Забезпеченню довговічності батарей теж буде приділено особливу увагу. У сегменті електромобілів і гібридів основними споживачами акумуляторів samsung sdi є volkswagen, stellantis і bmw.