Ea забанили 30 тисяч гравців у fifa 22

17

Минулого тижня гравці знайшли маленький експлойт в fifa 22, і з його допомогою можна було вийти з програного матчу, і гра не зараховувала вам поразку. За допомогою tik tok вийшло показати баг більшості гравців, і його почали використовувати масово, і звичайно це помітили розробники гри, ще б пак. Ea швидко виправила проблему, а ще вирішила провчити і гравців і перевірила облікові записи користувачів. У підсумку вони забанили цілих 30 тисяч акаунтів, які використовували експлойт на постійній основі, однак, покарання не настільки суворе, всього тиждень в блокуванні.

Оригінал тексту колективу в twitter: “we have identified over 30k active accounts that exploited this issue consistently and have suspended them from fifa 22 online for 7 days, preventing them from participating in this week’s fut champions finals.”

Переклад:” ми виявили понад 30 000 активних акаунтів, які постійно використовували цю проблему, і заблокували їх доступ до fifa 22 онлайн на 7 днів, не давши їм можливості брати участь у фіналі fut champions на цьому тижні.”

Спеціально, чи ні, але ea надіслали заблокованим гравцям повідомлення про те, що вони забанені на 1000 днів(страшно, так ?), однак, колектив вже заявив, що це просто помилка (або тролінг).