Нова відеокарта zotac geforce rtx 3080 отримала білосніжне виконання

21

Компанія zotac анонсувала графічний прискорювач з довгою назвою gaming geforce rtx 3080 trinity oc white edition lhr: новинка орієнтована на ігрові настільні комп’ютери.

Тут і нижче зображення zotac

В основі відеокарти — архітектура nvidia ampere. Задіяні 8704 ядра cuda і 10 гбайт пам’яті gddr6x з 320-бітною шиною. Частота ядра графічного чіпа досягає 1740 мгц в турбо-режимі.

Як відображено в назві, новинка виконана в білому кольорі. Таке виконання отримали кожух, крильчатка вентиляторів і тильна підсилює пластина з металу. Реалізована багатобарвне підсвічування spectra 2.0 rgb lighting.

За відведення тепла відповідає ефективна система icestorm 2.0. Вона містить трисекційний радіатор, теплові трубки і три вентилятора з 11-лопатевою крильчаткою. Останні при невеликому навантаженні можуть повністю зупинятися, завдяки чому рівень шуму від графічного прискорювача падає до нуля.

Для підключення моніторів є три інтерфейси displayport 1.4 a і роз’єм hdmi 2.1. Для роботи з відеокартою рекомендується застосовувати блок живлення потужністю не менше 750 вт. Відомостей про ціну новинки немає.