Недорогі і корисні товари з aliexpress: автозарядка 100 вт, куртка military і інше

21

Слайм

Ціна $0.69 – 1.59

Купити тут

Ця штука дуже добре тягнеться і чіпляє до себе все дрібне сміття. Після використання, потрібно добре промити і прибрати в який-небудь контейнер до наступного застосування.

Пуско-зарядний пристрій

Ціна $39

Купити тут-baseus 1000а-70mai

Призначений для екстреного запуску двигуна автомобіля, коли акумулятор машини повністю розрядився. Підходить для всіх авто (кросовер/легкова). Можна використовувати як ліхтарик або повербанк для гаджетів.

Електричний водонагрівач

Ціна $15

Купити тут-змішувач frap

Потужність змішувача становить 3000 вт, за рахунок цього вода нагрівається миттєво. Максимальна температура становить 60 градусів. Зовнішні і внутрішні елементи виконані з абс-пластика і нержавіючої сталі.

Ціна $28

Купити тут

Стильна легка куртка з капюшоном і довгим рукавом. Захистить від вітру і вогкості, але при цьому в ній не буде жарко. Для зручності передбачені кишені на грудях. На осінь саме те!

Лазерний рівень

Ціна $9

Купити тут-лазерний невеликий

Застосовується при монтажі різних конструкцій, в будівництві, при обробці деревини і металу. Розташовується на гумовому підставі як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні.

Детектор проводки

Ціна $117

Купити тут-дешевий

Спеціальний прилад, який призначений для виявлення кабелів, електричних ліній, газових трубопроводів, короткого замикання в кабелях і тд. Прилад оснащений функцією вольтметра. Виріб оснащений функцією самоперевірки.

Потужна автозарядка 100 вт

Ціна $23

Купити тут