Наступний флагман xiaomi стане першим смартфоном на qualcomm snapdragon 898

25

Американський чіпмейкер qualcomm готує до виходу новий флагманський чіпсет snapdragon 898. Він прийде на зміну нинішньому qualcomm snapdragon 888 і ляже в основу більшості топових смартфонів, які з’являться на ринку протягом наступного року. Але перший смартфон на платформі qualcomm snapdragon 898 дебютує вже в цьому році.

Qualcomm snapdragon 898 поки офіційно не анонсований. Його прем’єра очікується в грудні в рамках традиційного щорічного заходу qualcomm tech summit 2021. І незабаром після цього буде представлений перший смартфон на новому чіпсеті від qualcomm. На цей раз першопрохідцем, як і у випадку з qualcomm snapdragon 888, стане китайська компанія xiaomi. Нова платформа ляже в основу наступного покоління флагманської серії, відомої нам як xiaomi 12 (так-так, без приставки mi, адже компанія недавно відмовилася від використання цього бренду). Про це повідомив авторитетний китайський інформатор digital chat station. Він також заявив, що не тільки xiaomi хоче стати піонером у використанні нового чіпа qualcomm. За даними інсайдера, бренд motorola теж готує до виходу свій перший смартфон з чіпом qualcomm snapdragon 898 всередині. Він, як і xiaomi 12, побачить світло пізніше цього року.

Тим часом інший китайський інсайдер, ice universe, поділився результатами тесту qualcomm snapdragon 898 в бенчмарку geekbench. Новий чіпсет виявився на могутніше, ніж випущений в грудні минулого року qualcomm snapdragon 888. А ось в порівнянні з qualcomm snapdragon 888+, який є розігнаною версією оригінальної моделі, приріст продуктивності не такий вражаючий — всього 5%. Крім xiaomi і motorola до розробки своїх смартфонів на платформі qualcomm snapdragon 898 приступили і інші виробники. У їх числі південнокорейська компанія samsung. Вона встановить новий процесор в свої смартфони з флагманської серії samsung galaxy s22, запуск яких був відкладений до лютого 2022 року.